Proponowany post

adidas Originals Prezentuje Nowy Kobiecy Model Sleek

27 luty 2019
adidas Originals Prezentuje Nowy Kobiecy Model Sleek

Niemiecka marka adidas Originals ostatnimi czasy w temacie Future czy Dad Shoes czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie, a produkty z tego segmentu często wybierane są przez użytkowników. Designerzy spod szyldu trzech pasków oczywiście nie zapominają też o kobietach, którym zdecydowanie daleko do sneakersów wpisujących się w wyżej wspomniane kategorie. 

W swojej ofercie już niebawem, a dokładnie 28 lutego będą mieli zupełnie nowy, inspirowany klasycznymi butami do tenisa model Sleek. Buty charakteryzują się bardzo prostym, stonowanym designem w trzech wersjach do wyboru. Skórzana, bardzo dobrze wykonana cholewka wyposażona może być w standardowe sznurówki, zamek błyskawiczny czy regulowane paski. W centralnej części, nieco ponad trzema perforowanymi paskami umieszczono subtelny, złoty branding świetnie komponujący się zarówno z prostą, jak i tą szaloną kolorystyką. Skoro już przy niej jesteśmy, na ten moment zaprezentowane zostały cztery warianty barwne. Dwa jasne z kolorowymi podeszwami oraz dwa bardziej rzucające się w oczy różowo-czerwone i turkusowo-niebieskie. Prócz zdjęć samych butów dorzucamy Wam lookbook, za który odpowiedzialna jest Petra Collins - 'aktywistka, reprezentująca nowy feministyczny nurt. Jej prace stają w opozycji do zalewającego Internet trendu czyszczenia w Photoshopie wszystkiego, co prawdziwe. Dzięki temu jest doceniana przez krytyków sztuki na całym świecie, a jej prace zobaczyć można w galeriach takich jak The Museum of Modern Art w Nowym Jorku czy The Tate Modern.' 

Teraz ogłoszenia. Buty we wszystkich prezentowanych tutaj kolorystykach oraz wersjach do sprzedaży trafią 28 lutego. Ich przedział cenowy to 399zł-499zł. Szukajcie ich w wybranych sklepach z asortymentem marki.


adidas