Ładowanie...

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Peanut Butter' - Zapowiedź


Dla niektórych temat kolejnej kolorystyki adidas Yeezy Voost 350 V2, to temat, którego lepiej nie poruszać. Mimo różnych opinii oraz częściowej zmiany stosunku społeczeństwa do tej sylwetki niemiecka marka adidas Originals i Kanye West dalej współpracują i nic nie wskazuje na to, żeby miałoby być inaczej.

Przed Wami kolejna wersja kolorystyczna, wyżej wspomnianego modelu. Tym razem mamy tutaj nawiązanie do pierwszych 350, a nam osobiście nowy wariant kojarzy się z wypuszczonymi 29.12.2015 'Oxford Tan' w nieco ciemniejszej odsłonie. Upper to pozbawiona widocznego gołym okiem napisu 'SPLY-350' konstrukcja wykonana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit postawiona na standardowej dla tej sylwetki podeszwie Boost otoczonej gumą. Tutaj tak jak w przypadku 'Semi Frozen Yellow' spód nieco odcina się od boków. Na ten moment załączona tutaj fotografia to jedynie mockup, ale kto wie, może właśnie tak będzie wyglądał finalny produkt.

Data premiery zapowiedziana jest na czerwiec 2018 roku. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu Was o tym fakcie poinformujemy.adidas