Proponowany post

KANGHYUK x Reebok SRS Sole Fury

Buty uszyte z poduszek powietrznych.

Air Jordan 11 Low 'Pink Snakeskin' - Pierwsze Zdjęcia

08 marzec 2019
Air Jordan 11 Low 'Pink Snakeskin' - Pierwsze Zdjęcia

Jak wiadomo, w tym roku zobaczymy co najmniej dwa warianty kolorystyczne modelu Air Jordan 11 Low, które zamiast mudguardu ze skóry lakierowanej, będą miały ten element pokryty materiałem imitującym skórę węża. Marka Jordan postanowiła jednak, że buty pojawią się też w kolorystyce dedykowanej paniom. 'Pink Snakeskin' będą luźnym nawiązaniem do wydania z 2013 roku.

Język oraz górna część cholewki tych butów wykonana jest z białej skóry, do której przyszyte są nylonowe tasiemki tworzące system sznurowania. Wspomniany mudguard to "wężowa skóra", którą mamy tutaj w kolorze ciemno-różowym z odrobiną bieli. Nowe wydanie różni się od wersji z 2013 odcieniem różu oraz tym, że zamiast białego ma czerwony sockliner. Trochę inaczej wygląda też podeszwa. Pod jasnym midsolem widzimy mleczną podeszwę zewnętrzną z czerwonymi detalami. Na butach oczywiście nie brakuje kilku charakterystycznych elementów, jak płytka z włókna węglowego, miniaturowego Jumpmana i numeru "23" z tyłu.

Drogie panie, jeśli spodobały Wam się Air Jordan 11 Low 'Pink Snakeskin' to informujemy, że buty pojawią się na sklepowych półkach 4 maja. Niestety w tej chwili nie możemy Wam w stu procentach potwierdzić, że buty będzie można dostać u polskich retailerów, ale na pewno warto obserwować poczynania warszawskiego KICKS Store, czy Sklepu Koszykarza. 
Air Jordan 11 Low WMNS “Pink Snakeskin”
styl: AH7860-106
cena: $175