Proponowany post

Chris Paul Zagrał W Nowych Butach

04 marzec 2019
Chris Paul Zagrał W Nowych Butach

We wczorajszym meczu przeciwko Boston Celtics, Chris Paul wybiegł na parkiet w swoim nowym, sygnowanym modelu od Jordan Brand. Weteran parkietów NBA, rozgrywający Houston Rockets doczekał się już dwunastej odsłony swoich kicksów, nie wliczając oczywiście wielu jego wersji Player Edition Jordanów Retro. Cp3.XII mają bardzo zbliżony design do poprzednich modeli, dzięki czemu widać tutaj pewną ciągłość tej linii. Kolorystyka, którą Paul miał na nogach to jakieś specjalne wydanie...przynajmniej tak można wywnioskować po ich opakowaniu. Jest to ewidentne odniesienie do drużyny, w której gra CP3. Idealnie wpisuje się ono w kosmiczne motywy, które towarzyszą marce Jordan od premiery modelu Air Jordan XXXIII.

Od owego opakowania zaczniemy. Ma ono kształt rakiety, którą zdobi Elephant Print, Jumpman oraz napis CP3.XII. Jest tam też "okienko" przez które widać najnowsze buty Chrisa Paula. Jak już wspomnieliśmy, CP3.XII swoim kształtem nawiązują do poprzednich modeli i w zasadzie od razu dałoby się rozpoznać, że są to buty Paula. Cholewka to swego rodzaju elastyczny, pleciony materiał, który po wewnętrznej stronie i na pięcie wzmocniony jest skórą. Na butach znajduje się sporo surowych przeszyć niebieską i czerwoną nicią. Na butach nie brakuje kilku smaczków; na językach mamy dość dziwny emblemat, którego nie potrafimy rozszyfrować, nie możemy się doszukać logo Chrisa Paula, ale w tylnej części cholewki jest napis "CP.3" a pod nim "Mission 82". Być może odnosi się to do liczby meczów sezonu zasadniczego.
W tej chwili nie znamy żadnych detali dotyczących systemów, jakie zastosowano w nowych CP3, ale zanosi się, że będzie tutaj amortyzacja systemem Zoom Air pod śródstopiem, a podeszwa środkowa to pianka Phylon. Na fotkach widać natomiast, że podeszwa zewnętrzna posiada bardzo agresywny bieżnik zapewniający odpowiednią trakcję.

Jesteśmy bardzo ciekawi, kiedy Jordan CP3.XII pojawią się w sprzedaży. Takich informacji na razie nikt nie podaje. Mamy też nadzieję, że buty znajdą się w ofercie polskich sklepów basketowych, bo bardzo byśmy chcieli w nich zagrać. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat Jordan CP3.XII, od razu damy Wam znać.


Tagi: jumpman23,