Proponowany post

Jordan Legacy 312 Low 'Pale Blue' - Oficjalne Zdjęcia

12 kwiecień 2019
Jordan Legacy 312 Low 'Pale Blue' - Oficjalne Zdjęcia

Jordan Brand ma dla nas kolejną wersję kolorystyczną modelu Legacy 312 low. Marka opublikowała serię oficjalnych zdjęć wariantu o naziwe 'Pale Blue', co oznacza, że buty już wkrótce powinny pojawić się w sprzedaży. Będą fajnym uzupełnieniem zaprezentowanych do tej pory kolorystyk, które pokazywaliśmy Wam już na naszej stronie. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście lub chcecie zobaczyć je jeszcze raz, wystarczy kliknąć tutaj.

Cholewka tego wydania Legacy 312 wykonana jest ze skóry i kawałka zamszu, które pomalowano na "wyblakły" odcień koloru niebieskiego. Zestawiono go z czarnym, nylonowym językiem, kołnierzem i paskiem zapinanym na rzep. Jest też czarny Swoosh. Na białym heel tabie widzimy niebieskiego Jumpmana. Ten, niewątpliwie ciekawie wymyślony upper, stoi na jasnej, kremowej podeszwie środkowej z Air Jordan 3, której tylną sekcję potraktowano błękitną farbą. Na samym dole mamy jasny outsole, na którym zaznaczono kilka błękitnych detali. Całość wygląda przyjemnie i razem z wariantem 'Pale Vanilla' tworzą swego rodzaju "wakacyjny pack.

W tej chwili nie jest nam znana dokładna data pojawienia się Jordanów Legacy 312 'Pale Blue' w sprzedaży. Jak tylko się czegoś dowiemy, to od razu damy Wam znać. Możemy się jednak spodziewać, że buty trafią na sklepowe półki w najbliższych tygodniach.


jordan

Tagi: jumpman23,