Proponowany post

Kolejne Air Jordan 1 Mid w Drodze

01 marzec 2019
Kolejne Air Jordan 1 Mid w Drodze

Jeśli komuś z Was mało jest Air Jordan 1 Mid, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jordan Brand przygotowało kolejne dwie, naszym zdaniem bardzo ciekawe wersje kolorystyczne "średnich" jedynek. Mamy nawet ich oficjalne zdjęcia. Nie wiemy co się stało, że marka kładzie ostatnio większy nacisk na Midy, ale nie mamy nic przeciwko.

Pierwszy wariant można śmiało nazwać 'Bred'. Buty korzystają z klasycznego, Bullsowego połączenia kolorów. Mamy tutaj czarną, nubukową cholewkę. Uzupełnia ją szara skóra, którą znajdziemy na kołnierzu, Swooshu i klasycznym, jordanowym "Wings Logo". Jest też kilka czerwonych akcentów, a całość stoi na białej podeszwie środkowej i szarym outsole'u. 
Druga wersja jest zdecydowanie żywsza, można powiedzieć "wakacyjna". Jej nazwa to 'Taxi', choć nam kojarzy się raczej z cytrusem. Skórzaną cholewkę zabarwiono na wyrazisty kolor skórki pomarańczy, a do tego mamy czarny, nylonowy język, Swoosha i podeszwę zewnętrzną. Pośrodku standardowy, biały midsole. 

Nie wiemy, kiedy dokładnie omawiane Air Jordan 1 Mid trafia na sklepowe półki, ale powinno się to wydarzyć w najbliższym czasie. Osoby zainteresowane powinny uważnie obserwować stronę producenta, ale także polskich retailerów takich jak KICKS Store, czy Sklep Koszykarza. Buty mają być dostępne zarówno w męskich, jak i juniorskich rozmiarach.


jordanTagi: jumpman23,