Proponowany post

KANGHYUK x Reebok SRS Sole Fury

Buty uszyte z poduszek powietrznych.

Lookbook Najnowszej Kolekcji Kazuki Kuraishi & The North Face Urban Exploration Black Label

04 marzec 2019
Lookbook Najnowszej Kolekcji Kazuki Kuraishi & The North Face Urban Exploration Black Label

Na początku września ubiegłego roku zachwycaliśmy się zaprojektowaną dla The North Face przez Kazuki Kuraishi kolekcją wchodzącą w skład sygnowanej linii Urban Exploration Black Label. Wspominaliśmy o niej tutaj. Po tych kilku chłodnych miesiącach przychodzi pora na odświeżenie tematu, bowiem TNF i Kazuki po raz kolejny łączą swoje siły.

Nadchodząca kapsuła obejmować będzie 14 produktów podzielonych na dwa dropy. Część z nich w sprzedaży pojawi się jeszcze w tym miesiącu, a kolejna w kwietniu. Kazuki zdążył już przyzwyczaić nas do pewnych standardów, a najnowsza kolekcja na całe szczęście dalej utrzymana jest w tym samym, klasycznym stylu połączonym z nowoczesnością. Tak jak i poprzednio, taki i teraz główną rolę grają okrycia wierzchnie. Kluczowymi modelami są Mountain Light Jacket przerobioną na Gore-Tex Light Coat w dwóch kolorach oraz funkcjonalny, składający się w razie potrzeby anorak przepasany przez ramię. Pozostałymi elementami są między innymi bluzy, koszule ze ściągaczami na krótkich rękawach, spodnie czy bomberki i kilka innych. 

Ceny zaczynają się od 75$, a kończą na 635$. Pierwszy drop odbędzie się 11 marca, a drugi 8 kwietnia w wybranych punktach sprzedaży.
The North Face