Ładowanie...

New Balance ML597AAB


Pierwszy raz jak widzieliśmy je na fotografiach pomyśleliśmy sobie 'O 998GNR ponowie w sprzedaży? Piszemy!'. Po chwilowym błędzie w jakie wprowadziły nas nasze oczy wiedzieliśmy już wszystko. Amerykańska marka New Balance wprowadziła do obrotu zupełnie nowy model o oznaczeniu 597 w kolorystyce niemal identycznej co wyżej wspomniane 998GNR. 

Co do samej konstrukcji upper wykonany jest przy użyciu naturalnego, szarego zamszu połączonego z granatową, kontrastującą siatką. Całość przełamano czerwonymi detalami w postaci ostatniego oczka, przez który przeplecione są sznurówki oraz pięty z wytłoczonym logo marki. Całość postawiona jest na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z agresywnym akcentem w przedniej części. Niestety jedynym minusem tego wydania jest jakość wykonania znana z wykonanych w Chinach kolorystykach.

Buty w sugerowanej cenie detalicznej nie przekraczającej 100€ już teraz dostaniecie w wybranych punktach z asortymentem marki. Jeżeli chodzi o Polskę sprawdzajcie takie punkty jak WS2 czy Worldbox.New Balance