Ładowanie...

Nike Air Max 'Hot Air' Pack


Pozostajemy w wątku powrotów ze strony Nike. Tym razem nie będziemy mieli do czynienia z retro którejś z kultowych sylwetek czy kolorystyk sprzed lat, a pomysłu, na który sportowa marka z Oregonu wpadła kilka lat temu. Część z Was może pamiętać akcję z przyczepianymi za pomocą rzepa do cholewki wymiennymi łatkami dodawanymi do specjalnej edycji butów marki Nike. Po raz kolejny zastosowano to rozwiązanie.

Tym razem nie będziemy jednak konfigurowali sobie kultowych wersji kolorystycznych największych klasyków Swoosha, a zupełnie nowe, utrzymane w militarnej kolorystyce wersje tych butów. Do wyboru będziemy mieli takie sylwetki jak Air Max 90, Air Max 95 oraz Air Max 97 w wersji Ultra. Na każdym z butów mamy wyznaczone specjalne miejsce, gdzie w dowolny niemal sposób będziemy mogli przyczepić załączone w zestawie patche. Najmniej zabawy będziemy mieli przy okazji ostatnich. Tutaj funkcjonalny jest jedynie szczyt języka, a szkoda.

Paczka do sprzedaży trafić ma w styczniu. Konkretna data premiery nie jest nam jednak znana. Liczymy na to, że buty pojawią się również w stołecznym butiku WS2.

Nike