Proponowany post

Nike Kyrie 5 'Duke' - Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery

07 marzec 2019
Nike Kyrie 5 'Duke' - Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery

Chyba od początku istnienia sygnowanej linii Kyrie Irvinga, dostajemy jego buty w barwach uczelni Duke. Nie inaczej jest i tym razem, przy okazji Nike Kyrie 5. Firma z Oregonu opublikowała właśnie serię oficjalnych zdjęć i podała datę pojawienia się w sklepach 'Duke'owej' wersji piątego sygnowanego modelu Kyrie. Różni się one od wariantu, który dostali gracze uczelni i, które pokazywaliśmy Wam jakiś czas temu (do sprawdzenia po kliknięciu w tym miejscu).

Czarna, meshowa cholewka tego wydania udekorowana jest od spodu grafiką przedstawiająca niebieski płomień. Po bokach umieszczony został srebrny Swoosh. Panel na pięcie nosi symbol uczelni Duke oraz numer "1", z którym występował Kyrie. Na samym środku systemu Flytrap, projektanci umieścili diabła, czyli logotyp drużyny Blue Devils. Od spodu mamy białą podeszwę środkową, która w śródstopiu skrywa poduszkę amortyzującą Zoom Air Turbo, a jeszcze niżej widzimy niebieski outsole z agresywnym bieżnikiem.

Nike Kyrie 5 w kolorystyce 'Duke' pojawią się w sprzedaży już 14 marca. Niestety w tej chwili nie wiemy, czy buty znajdą się w ofercie polskich sklepów specjalistycznych, ale mamy nadzieję, że tak jak kilka poprzednich modeli Kyrie w kolorach Blue Devils, tak i te będzie można kupić w warszawskim KICKS Store, czy Sklepie Koszykarza.


Nike Kyrie 5 “Duke”
kolor: Game Royal/Black
styl: CI0306-901
cena: $130