Ładowanie...

Nike Wypuści Co Najmniej 23 Kolorystyki Air Max 270


Nike Air Max 270 to zupełna nowość, jeżeli chodzi o asortyment sportowej marki z Oregonu. Nowość o tyle ciekawa, że po pierwsze nie miała jeszcze swojej oficjalnej premiery, która prawdopodobnie odbędzie się dopiero przy okazji AMD 26 marca 2018 roku, a po drugie sama w sobie ma być hybrydą dwóch innych sylwetek, Air Max 180 oraz Air Max 90. Nazwa wzięła się od dodania do siebie liczb 180 oraz 90 co oczywiście w sumie daje nam 270, a może od tego, że poduszkę widoczną na tyle zobaczyć możecie w zakresie 270 stopni.

Prócz pierwszej opisywanej przez nas wersji barwnej, o której nieco więcej dowiecie się tutaj do sprzedaży trafi naprawdę spory wachlarz najróżniejszych wariantów kolorystycznych. Na ten moment udało się nam naliczyć 23 wersje kolorystyczne tej sylwetki, a na pewno coś pominęliśmy. Czy Nike naprawdę pokłada tak wielkie nadzieje w tym modelu? Już za chwilę się pewnie o tym dowiemy.

Tak jak wspominaliśmy start sprzedaży przewidziany jest na AMD. Jeżeli chodzi o polską dystrybucję buty powinny pojawić się w stołecznym WS2.Nike