Proponowany post

KANGHYUK x Reebok SRS Sole Fury

Buty uszyte z poduszek powietrznych.

Nowe Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 High OG

06 marzec 2019
Nowe Zdjęcia Nike SB x Air Jordan 1 High OG

Dzięki nowym ujęciom, które możecie zobaczyć poniżej, wiemy co kryje się pod wierzchnią warstwą farby na nowych Nike SB x Air Jordan 1 High OG. O tych butach pisaliśmy w zeszłym tygodniu, kiedy to pojawiły się pierwsze doniesienia i i fotki, a także wstępne info o planowanej premierze. Tak na dobrą sprawę, to już w poprzednim poście na ten temat pisaliśmy, jakie kolory zostały ukryte, ale dziś mamy na to niezbite dowody.

Cholewka tego wydania Air Jordan 1 wykonana jest ze skóry. Panele, które pokryte zostały "szarawą" farba, choć według nazwy katalogowej jest to kolor "Light Bone", są pod spodem w dziwnym, spranym odcieniu pomarańczowego, natomiast Swoosh i kołnierz, które z wierzchu są czarne, tak naprawdę mają różowe "fundamenty". Nam omawiane jedynki podobaj a się zarówno w fabrycznej, jak i startej wersji z delikatnym wskazaniem na tę drugą opcję. W obydwu wariantach z całością fajnie komponuje się czarny, nylonowy język z metką oznajmiająca, że jest to kolaboracja z Nike SB.
Niestety nadal podtrzymujemy zdanie, że brakuje nam tutaj, koloru na podeszwie zewnętrznej, w naszej ocenie AJ1 wyglądają lepiej, gdy outsole odcina się od midsole'a...ciekawe, czy macie podobne zdanie?
Zerknijcie na poniższe fotki, wśród których znajdziecie sporo szczegółowych ujęć i dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają Wam się te jedynki. Naszym zdaniem będzie to kolejne mocne wydanie Air Jordan 1 High OG.

Szczegóły dotyczące premiery nadal nie są nam znane, jedyne co wiadomo to, to że buty mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu. Nie jest to odległy termin dlatego, konkretnej daty możemy spodziewać się lada dzień, a razem z nią kolejnych zdjęć. Stay tuned!
Nike SB x Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Light Bone/Crimson Tint-Hyper Pink-Black
styl: CD6578-006
Tagi: jumpman23,