Ładowanie...

OFF-WHITE x Air Jordan 1 - Zapowiedź


Coś czujemy, że przy okazji premiery tytułowego produktu szala hajpu się przeleje, a riselerskie ceny poszybują hen hen wysoko. 

Z dniem dzisiejszym prezentujemy Wam nowy kolaboracyjny projekt Virgila Abloha, założyciela kontrowersyjnej, streetwearowej marki OFF-WHITE oraz koszykarskiej potęgi Jordan Brand. Elemenetem ich spajającym jest nowa wersja klasyka - Air Jordan 1. Na pierwszy rzut oka wszystkim kojarzyć się bedą z kultową kolorystyką 'Chicago', i oczywiście bardzo dobrze, bo to właśnie nią jest ona inspirowana. Najwięcej dzieje się jednak w samej konstrukcji buta, która od oryginału sporo odbiega. Virgil bardzo nawiązuje do OFF-WHITE, stąd skórzano-syntetyczny upper zdobią niechlujne szycia, pozornie nie pasujące do siebie łaty, drukowane napisy czy ostre cięcia. Wszystko w ramach zdrowego rozsądku. 

Póki co oficjalna data premiery niestety nie jest nam znana. Pamiętajcie jednak, że to nie pierwszy tajemniczy projekt Nike i OFF-WHITE, o którym mieliśmy przyjemność wspominać. Więcej znajdziecie tutaj.

Jordan