Ładowanie...

Off-White x Nike Air Force 1 Low 'ComplexCon' Po Raz Kolejny W Sprzedaży


Podczas minionego ComplexCon 2017 prócz ogromnej ilości sneakersowych atrakcji swoją oficjalną, ekskluzywną premierę miało kilka limitowanych wersji kultowego modelu Air Force 1 dostępnych jedynie tam. Część z nich jednak trafiła później do szerszej, ale dalej naprawdę wąskiej sprzedaży, ale nie wszystkie.

Jedną z takich sylwetek jest jasna, skórzana wersja tego modelu stworzona we współpracy z Virgile Ablohem z OFF-WHITE, którego imię i nazwisko ostatnimi czasy naprawdę często pojawia się na naszych łamach. Po pojawieniu się w sieci oryginalnych zdjęć producenta sądzić możemy, że buty w takiej, naprawdę atrakcyjnej formie po raz kolejny trafią do sprzedaży. Sam but utrzymany jest w jasnej kolorystyce z metalicznym Swooshem na boku, charakterystycznym nadrukiem po wewnętrznej stronie czy pomarańczową metką. Nie zabrakło oczywiście widocznych szwów, piankowego języka czy plastikowej metki. Całość okraszone beżową podeszwą wewnętrzną z napisem 'AIR' na pięcie. 

Niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery, natomiast jesteśmy niemal pewnie, że nie będziemy na nie musieli czekać zbyt długo. 

Nike
OFF-WHITE