Ładowanie...

Patta x Puma Capsule Collection


Aż trudno w to uwierzyć, ale od momentu powstania ładnych pare lat temu holenderski butik Patta nigdy nie współpracował z niemiecką marką Puma. W tym roku się to zmienia i światło dzienne ujrzały dwie nowe kolorystyki kultowego modelu Clyde sygnowane charakterystycznym logo stworzonym przez Parra. 

Każdy z wariantów wykonano przy użyciu gładkiego zamszu połączonego z naturalną skórą wewnętrz cholewki. Tak jak wspominaliśmy do wyboru będziemy mieli dwa warianty kolorystyczne, czarno-różowy oraz brązowo-pomarańczowy postawione na jasnych podeszwach. Elementem wyróżniającym są logo Patta pojawiające się na języku oraz wkładkach wewnętrz. Prócz butów kapsuła obejmowała będzie również limitowany t-shirt współtworzony z kultową, nieco zapomnianą marką FUBU, skarpety we współpracy z Burlington czy zestawy Jason Markk.

Całość do oficjalnej sprzedaży trafi już 17 lutego. Co do dostępności prócz holenderskiej oraz angielskiej lokalizacji produkty dostępne będą również w specjalnie przygotowanym zraz z UNDFTD pop-upie w Los Angeles.

Patta
FUBU
UNDFTD
Jason Markk


Tagi: Patta, puma], fubu