Proponowany post

Porcja Nowych Zdjęć Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint'

05 marzec 2019
Porcja Nowych Zdjęć Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint'

Kolejny dzień, a my mamy dla Was kolejne nowe fotki Jordanów jedynek. Tym razem po raz kolejny przyjrzymy się damskiej wersji o nazwie 'Crimson Tint', której premiera przewidziana jest na kwiecień. Wśród nowych ujęć jest kilka szczegółowych zbliżeń, które jeszcze bardziej sprawiają, że chcemy te buty w swojej kolekcji.

Czarną skórę cholewki 'Crimson Tint' uzupełniają jasne panele i Swoosh w pastelowym odcieniu koloru różowego. To połączenie może się podobać, daje to efekt "spranych" 'Bredów'. Na dość nietypowe rozwiązanie projektanci zdecydowali się przy podeszwie środkowej. Zamiast standardowej bieli, midsole mamy w szarym odcieniu, który mimo to, wcale nie wygląda źle. Na samym dole znajdziemy gumową podeszwę zewnętrzną w tym samym kolorze, co panele z cholewki. Na tej wersji AJ1 nie mogło zabraknąć kilku charakterystycznych elementów jak "Wings Logo", czy nylonowego języka z brandingiem "Nike Air".

Część z Was już o tym wie, ale warto przypomnieć, że data premiery Air Jordan 1 High OG 'Crimson Tint' to 27 kwietnia. Pamiętajcie też, że jest to wydanie, które pojawi się w damskich rozmiarach, ale sneakerheadzi z mniejszą stopą mogą raczej spać spokojnie. Niestety nadal nie wiemy, czy buty znajdą się w ofercie polskich retailerów, ale na pewno warto obserwować takie sklepy, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, czy planujecie zakup tych jedynek?
Air Jordan Retro 1 High OG
kolor: Black/Crimson Tint-Hyper Pink-White
styl: 555088-081
cena: $160