Proponowany post

adidas Originals Temper Run 'LGBT Pride'

Kolejny element nowej kolekcji.

Tego Lata Zobaczymy Dwie Kolorowe Wersje Nike Air Fear of God 1

04 marzec 2019
Tego Lata Zobaczymy Dwie Kolorowe Wersje Nike Air Fear of God 1

Nike Air Fear of God 1 swoją oficjalną premierę miał kilka ładnych tygodni temu. Mimo swojego stosunkowo wysokiego retail'u buty ze sklepowych półek zniknęły w mgnieniu oka, a ceny na rynku wtórnym znacząca podskoczyły. Część z Was na pewno wie, że to nie ostatnie słowo designerów z Oregonu oraz Jerry Lorenzo, założyciela streetwearowej marki. 

Jak do tej pory model ten w sprzedaży pojawił się w dwóch prostych, wręcz klasycznych kolorystykach. Wszytko, jednak wskazuje na to, że koncept się nieco zmienił i po już i tak mocno rzucającej się w oczy, żółtej wersji tego modelu, którą pokazano jakiś czas temu przychodzi, pora na coś jeszcze mocniejszego! Tym razem designerzy Nike wspólnie z Jerry z FOG stawiają na neonowe barwy o nazwie 'Orange Pulse' oraz 'Frosted Spruce', którymi postanowiono dosłownie oblać całą powierzchnię nie tylko cholewki, ale i podeszwy. Jedynym elementem, którego nie ruszono, jest jedynie okno widocznego pod kątem 180 stopni systemu Air Max w podeszwie. Materiałowo wszytko wskazuje na to, że bardzo wysoki, wspomagany elastyczną klatką z TPU upper skonstruowany jest przy użyciu balistycznego nylonu oraz skóry w wersji premium w przedniej części i to w zasadzie na tyle. Jeżeli chodzi o załączone przez nas zdjęcia, to kolorystyka 'Orange Pulse' przedstawiona jest w realnym świetle, co do 'Frosted Spruce' nie jesteśmy w 100% pewni.

Konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast retail wynosić ma 305$. Czy buty te będą cieszyły się równie dużą popularnością co poprzednie? Wydaje nam się, że tak.
Nike