Ładowanie...

Undefeated x Colette x adidas Consortium Sneaker Exchange Pack


#SneakerExchange to zupełnie nowa koncepcja limitowanej linii Consortium stworzonej przez niemiecką marką adidas. O całym projekcie mieliśmy okazję wspominać dosłownie chwilę temu, a już przed oczami mamy jej namacalne efekty. 

Pierwszą parą, która weźmie udział w #SneakerExchange jest paryski, kultowy butik Colette będący nie tylko punktem sprzedaży ale też swoistą ostoją sztuki z niemniej rozpoznawalną, streetwearową potęgą, Undefeated. Ten ambity plan połączył te dwie ekipy, które dzieli aż dziewięć stref czasowych i niemal połowa globu by wspólnie miały możliwość stworzyć dwa bardzo spójne modele butów. Wybór padł na klasyczne sylwetki modelu Campus 80s oraz EQT Supprot.

Pierwszy, zdecydowanie starszy stażem wykonano przy użyciu świetnej jakości naturalnej skóry licowej o nieregularnym, subtelnym wzorze w kolorze białym. Całość rozświetlono widocznym na boku złotym brandingiem obydwu graczy oraz niebieskimi detalami w postaci pięty czy napisów widocznych na metce wbitej w cienki język. Upper postawiono na szczycie białawej, zupełnie nie rzucającej się w oczy podeszwy wewnętrznej.

Kolejny, bardziej aktualny, chociaż mający swoją premierę w latach 90tych EQT Support to opcja dla fanów zdecydowanie ciemniejszego obuwia. W tym przypadku do czynienia mamy z połączeniem delikatnego, niebieskiego zamszu i ciemnej skóry licowej. Nie zabrakło również nylonowej siateczki pokrywającej toebox, język oraz panele boczne. Tak jak w przypadku modelu Campus branding znajdziemy na metce wszytej w szczyt cholewki, bocznych paskach czy dodatkowo lacelockach. Ciemną bazę postawiono osadzić na jasnej podeszwie wewnętrznej z trzema kolorowymi detalami od wewnętrznej strony.

Co do oficjalnej daty premiery buty ekskluzywnie 19 stycznia pojawią się w Undefeated oraz Colette. Zarówno w sklepach stacjonarnych jak i oficjalnej stronie internetowej. Pozostałe punkty z kontem Consortium, w tym stołeczny butik CL20 otrzymają je 28.

adidas
Undefeated
Colette