Ładowanie...

Undefeated x New Balance Trailbuster 'Unbalanced' Pack


Amerykańska, kultowa marka Undefeated po raz kolejny łączy siły z producentem obuwia New Balance. Tym razem obydwoje współpracują nad mało rozpoznawalnym modelu Trailbuster, który w porównaniu do wszystkich poprzednich jest o tyle ciekawy, że pozbawiony on został numerycznego oznaczenia, a sama konstrukcja stworzona została z myślą o pieszych wędrówkach, czy treningach na łonie natury. 

Dwie nowe, bardzo proste warianty kolorystyczne różnią się między sobą nie tylko układem barw, ale i materiałami użytymi do ich produkcji. Czarna wersja to konstrukcja z czarnej skóry licowej  pokrywającej jej niemal całą powierzchnię. Jedynie kontrastujący detal na tyle wyposażony w nieregularny, zwierzęcy motyw wycięto z fragmentu zamszu. Jego niemal idealna odwrotność to syntetyczny odpowiednik z tym samym, zamszowym detalem zdobiącym tył. Każda z obydwu wersji dodatkowo wyposażona jest w odblaskowe dodatki 3M rozświetlające całość.

'Unbalanced' Pack do oficjalnej sprzedaży trafi już 30 grudnia. Co do polskiej dostępności butów spodziewać się możemy w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store oraz sieci sklepów Worldbox. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 135$. 

New Balance
Undefeated