Ładowanie...

Warsztaty 'Zrók Krok Do Bycia Mistrzem' - Reebok Club C


16 marca mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach 'Zrób Krok Do Bycia Mistrzem' organizowanymi przez markę Reebok Classic. Jak wiadomo każdy chce doskonalić swoje szerokopojęte umiejętności i pielęgnować pasje, dlatego po krótce opowiemy Wam co nas spotkało tego dnia.

Na wstępnie przywitała nas prowadząca Gabi Drzewiecka, która wprowadziła nas w plan działań. Każdy kto otrzymał zaproszenie miał możliwość wzięcia w jednych z trzech artystycznych warsztatów do indywidualnego wyboru wedle uznania - moda, fotografia i sztuka. 

W strefie fotografii – prowadzący Łukasz Dziewic - pokazał triki fotografii modowej. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji trzy set-designy, które mogli dowolnie personalizować, wykorzystując różne elementy scenografii. Radek Świątkowski natomiast wprowadził uczestników w temat światła i kompozycji. Wykorzystując dostępne przedmioty budowali swoją scenografię i za pomocą telefonów komórkowych nagrywali boomerang.Zaproszeni goście mieli także okazję dowiedzieć się na czym polega shoecustom. Podczas warsztatów prowadzonych przez Zulu Kuki mogli całkowicie odmienić wygląd butów Club C. Każdy z uczestników otrzymał swój własny but do ozdobienia. Ilustratorka mody – Olka Osadzińska wprowadziła gości w temat projektowania butów, ich głównym zadaniem było ozdobienie cekinami, tkaninami i kredkami modelu Club C na specjalnie przygotowanej tablicy. ​- Tutaj czuliśmy się zdecydowanie najlepiej i to właśnie współpracę pod okiem Zulu Kukiego wybraliśmy!Było twórczo, także w strefie sztuki. Pod okiem Good Looking Studio uczestnicy tworzyli mural Club C. Z ilustratorem Alkiem LIS KULA Morawskim goście mieli okazję podszkolić się z rysunku i stworzyli oryginalne działo sztuki. 

Po skończonych warsztatach wszyscy przenieśli się do strefy chillout gdzie prócz drineczków oraz wyśmienitego jedzenia czekał nas koncert SKUBASA. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie!

Reebok Classic