Ładowanie...

Zobacz Jak Nike Air Foamposite One 'CNY' Wyglądają Na Nogach


Kilka dni temu mieliście okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia nadchodzących Nike Air Foamposite One z tegorocznej kolekcji "Chinese New Year". Dziś mamy dla Was zarówno oficjalne zdjęcia od Nike, jak i kilka ujęć pokazujących jak buty prezentują się na nogach. 

Dzięki nowym fotkom możemy dokładnie zobaczyć grafikę umieszczoną na materiale Posite. Są to fajerwerki, motyle, ptaki i motywy kwiatowe, podobne do tych, które widzieliśmy między innymi na Air Jordan 6 "CNY" czy Kyrie 4. Wszystko jest w bardzo żywych kolorach, które kontrastują z pozostałą, czarną częścią cholewki. Znajdziemy też delikatne akcenty w postaci czerwonego Swoosha, paska biegnącego wzdłuż języka czy bieżnika na podeszwie. Trzeba przyznać, że dzięki nowym zdjęciom Foamposite'y w wydaniu "CNY" bardzo zyskały w naszych oczach. 

Nike nie nadal nie podało konkretnej daty pojawienia się kolekcji "Chinese New Year" w sprzedaży. Wiadomo jedynie, że ma to nastąpić w lutym. Będziemy śledzili bieg wydarzeń i jak tylko pojawią się jakieś informacje, będziemy o tym pisać. Miejmy nadzieję, że buty będą dostępne na polskim rynku.