Ładowanie...

Aktualności - Konkurs

Konkurs

Wygraj Yeezy Od CL20

Zrób zdjęcie i zdobądź buty.

Konkurs

Najnowsza Kampania Y-3 Spring/Summer 2017

Krótkie wideo.

Konkurs

Air Jordan XI "Space Jam" release party

Wygraj zaproszenie na "kosmiczny mecz" w warszawskim KICKS Store!

Konkurs

Wyniki Konkursu Yeezy Show-Off

Sprawdź czy wygrałeś!Konkurs

Wyniki Konkursu Tenisufki Roku 2015 x WS2

Nie było łatwo.

Konkurs

Konkurs 7Store

Codziennie do wygrania cenne nagrody.

Konkurs

Tenisufki x WorldBOX: Konkurs - Drugi Etap

Czas na rundę Play-Off naszego konkursu!

Konkurs

Tenisufki x WorldBOX: Konkurs

Twoje najlepsze sneakershots na kartach kalendarza!

Konkurs

KITH Classics Chancletas

'Just us' Kith

Konkurs

Tenisufki x Nike Poland - wyniki konkursu!

Nie chcemy was dłużej trzymać w niepewności, dlatego wyniki konkursu publikujemy wcześniej niż początkowo zakładaliśmy. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i zmierzyli się z pytaniami, które musimy przyznać, nie należały do najłatwiejszych. Zanim ogłosimy wyniki przedstawiamy odpowiedzi na pytania.

Konkurs

Tenisufki x Nike Poland - Przedświąteczny konkurs!

Ogłaszamy przedświąteczny konkurs. Nagrodą jest specjalne wydanie damskich Air Maxów 1 Mid Sneakerboot Waterproof w rozmiarze US 9. Pudełko zaprojektował moskiewski streetartowiec ADHA UFO. Jest to jedna z dwunastu par, które trafiły do naszego kraju, dlatego trzeba będzie się trochę natrudzić ;) Aby je wygrać wystarczy odpowiedzieć na 5 pytań.   Jaki kraj odegrał ważną rolę w zaprojektowaniu AM1? Kiedy ukazała się pierwsza seria re-edycji AM1 i co ją wyróżniało? Jak nazywał się album z ilustracjami dedykowany AM? Jaki tytuł nosiła piosenka wykorzystana w reklamie telewizyjnej promującej pierwsze AM1 i kto był jej wykonawcą? W którym roku Nike wprowadził kolekcję sneakerboots?   Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesyłać na adres: konkurs@tenisufki.eu. Konkurs potrwa do niedzieli, 21 grudnia do godziny 15:00. Zwycięzca zostanie ogłoszony na łamach serwisu o godz. 18:00. Powodzenia!

Konkurs

Reebok Classic x Tenisufki - Konkurs na essentiala - Wyniki!

Konkurs na trzy najlepsze essentiale rozstrzygnięty! Zwycięzcami zostali Julek Kurczewski, Przemek Sinkiewicz, Weronika Klamut, którym udało się zgromadzić najwięcej facebookowych like'ów! Z wygranymi skontaktujemy się w najbliższym przesyłając im szczegółowe informacje na temat zdobytych nagród. Poniżej znajdziecie zwycięskie essentiale.

Konkurs

Reebok Classic x Tenisufki - Konkurs na essentiala - Głosowanie!

Zgodnie z zapowiedziami najwyższa pora na drugi etap konkursu przygotowanego wspólnie z Reebok Classic. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem Facebooka - wystarczy polubić zdjęcie by oddać na nie swój głos. Autorzy essentiali, które otrzymają najwięcej like'ów otrzymują po kuponie o wartości 500 zł na produkty Reebok Classic w sieci sklepów WorldBox. Dodatkowo ich zdjęcia zostaną opublikowane na tumblrze #mojeklasyki. Głosowanie Przypominamy, że głosowanie trwa do 1 czerwca 2014 (niedziela). PS. W głosowaniu biorą udział tylko zdjęcia, które spełniły regulamin.

Załaduj starsze