Ładowanie...

Aktualności - Relacje

Relacje

Solemart Berlin - September 2012

Nie udało się wam być w Berlinie na ostatniej edycji imprezy zwanej jako Solemart? Nic straconego.

Relacje

Solemart Berlin 2012 - Recap

Dla wszystkich tych, którym nie udało wybrać się do Berlina w miniony weekend na cykliczną imprezę europejskich sneakerheadów, Hikmet publikuje zdjecia oraz krótki klip podsumowujący wydarzenia.

Relacje

Solemart Berlin 2011 - Relacja

Wczoraj pokazaliśmy wam relację video z londyńskiego CT x Nike Sportswear BBQ 2011, dziś czas na berliński Solemart 2011.

Relacje

Sneakerness 2011 Amsterdam - Videorelacja

W uzupełnieniu do wczorajszego postu o zakończonej imprezie Sneakerness odbywającej się w minioną sobotę w Amsterdamie pokazujemy wam video relację.

Relacje

Sneakerness 2011 Amsterdam - Relacja

Po kilku europejskich miastach, obwoźna sneakersowa impreza Sneakerness dotarła do Amsterdamu.

Relacje

Solemart 2011 Paris - Relacja

W miniony weekend w Paryżu odbyła się kolejna edycja w tym roku imprezy gromadzącej europejskich sneakerheadów o znanej wszystkim nazwie Solemart.

Relacje

Sneakerness 2011 Kolonia - Relacja

Tegoroczna odsłona największych targów/giełdy sneakersów na starym kontynencie pojawiła się w niemieckiej Kolonii.

Relacje

Solemart Eindhoven 2011 - Relacja

Pierwszy Solemart w tym roku mamy za sobą. Choć zakończył się on dokładnie 24 godziny temu już możemy się z wami podzielić relacją video.

Relacje

Sneakerness Vienna 2010 Video Relacja

Niedawno zakończone Sneakerness, która odbyła się w austriackim Wiedniu to kolejna impreza na naszym kontynencie poświęcona prawdziwym sneakerheadom oraz tym mniej zapalonym fanom obuwia sportowego i całej otoczki z tym związanej.

Relacje

Sneakerness Lite - Fotorelacja

Z niewielkim opóźnieniem pokazujemy wam fotorelacje z Sneakerness Lite, które odbyło się w niemieckim Bochum.

Relacje

Barcelona - Raport z Miasta

Barcelona to drugie co do wielkości hiszpańskie miasto. Pomimo kultowego statusu w wielu dziedzinach znacznie rożni się od światowych metropolii.

Relacje

Solemart Paris - 04.07.2010 - Videorelacja

Wraz z geograficzną zmianą lokalizacji imprezy Solemart zmniejszyła się liczebność uczęszczających tam naszych rodaków. Nic straconego, dla tych którzy nie mogli zjawić się w miniony weekend w Paryżu mamy mini relację filmową.  

Relacje

Sneakerness Köln - Fotorelacja

W miniona sobote oprocz szeroko przez nas opisywanego Solemartu (nastepna edycja odbedzie sie w Paryzu), rowniez w niemczech miala miejsce impreza Sneakerness.

Relacje

Solemart 4 - Fotorelacja

Wczoraj mogliście zobaczyć na Tenisufkach videorelację czwartej edycji imprezy Solemart. Teraz pora na zdjęcia, którymi udokumentowaliśmy to wydarzenie. Po drugiej stronie znajdziecie sporą dawkę fotek przygotowanych przez tenisufkowych wysłanników - Odysa i Corteza. Miłego oglądania.

Relacje

Paris, Je T'aime

Po dalekomorskich relacjach z egzotycznej Azji, czas powrócić na nasz kontynent. Na dobry początek pokażemy wam stolice Francji, Paryż.

Załaduj starsze