Ładowanie...

Aktualności - Wywiad

Wywiad

Sklep Koszykarza Przedstawia Nike Kobe A.D "Ponita PE"

Krótka rozmowa z Mateuszem Ponitką o butach przygotowanych specjalnie dla niego.


Wywiad

Beats & Style - Baks

Beats & Style to stworzony przez Asphalt Store i HIRO cykl video wywiadów z różnymi przedstawicielami kultury streetowej. W czwartym jego odcinku możemy dokładniej poznać postać znanego nie tylko w naszym kraju forumowicza o pseudonimie Baks.

Wywiad

The Hue: Lead Man on Campus - A Word with Gemo Wong of NSW

Rozmowa z Gemo Wong, jedną z najważniejszych osób kierujących Nike Sportswear.

Wywiad

Clae - 10 Years Of Innovation In Modern Footwear

Ostatnimi laty namnożyło się sporo niezależnych producentów obuwia. Jest to naturalna przeciwwaga dla liderów w postaci kolosalnych rozmiarów korporacji. Wbrew pozorom Clae nie jest 'indie' w nowej postaci.

Wywiad

Addict Clothing x C-Law - Wywiad

Chris Law aka C-Law to znany w sneakersowym świecie kolekcjoner butów związany z serwisem Crooked Tongues.

Wywiad

hardcorekid - Kolekcjoner biegówek Nike Vintage

Magazyn Sneaker Freaker przeprowadził wywiad z hardcorekidem, kolekcjonerem butów vintage i znanym użytkownikiem kilku internetowych serwisów.

Wywiad

Air Ruddy - wywiad z kolekcjonerem Jordanów

Zostajemy jeszcze w tematyce oryginalnych wydań Air Jordan. Australijski magazyn Sneaker Freaker przeprowadził wywiad z niejakim Ruddym (aka Sunhining7), który jest właścicielem bardzo gorącej kolekcji.

Wywiad

Ronnie Fieg - New York's Gel Lyte Genius - Wywiad

Australijski magazyn Sneaker Freaker przeprowadził ciekawy wywiad z twórcą ponad 80-ciu hajpowych kolorystyk Asicsów, Sebago czy Saucony. Mowa oczywiście o Ronniem Fiegu, który w tym roku objawił się jako niezwykle płodny projektant.

Wywiad

Interview with Dmitry Egorov - Sneaker Freaker Russia

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście sie jak wyglądają tenisówkowe (a raczej kedowe :) realia naszych wschodnich sąsiadów i nie mieliście okazji tego sprawdzić, dziś dajemy Wam możliwość nadrobienia zaległości. 

Wywiad

Mathieu Kassovitz - Wywiad

Mathieu Kassovitz to postać, której wielu z Was nie musimy przestawiać. To nie tylko francuski reżyser i autor kultowego już filmu La Haine (Nienawiść).

Wywiad

Nike LeBron VII P.S. Design - Jason Petrie - Wywiad

Zapraszamy was do obejrzenia krotkiego wywiadu, w ktorym projektant Jason Petrie mowi o najnowszych butach LeBrona Jamesa, Nike LeBron VII P.S. Zadebiutuja one w wlasnie rozpoczetych play offach NBA.

Wywiad

Uli Becker - Reebok - Wywiad

Branzowy magazyn WWD poswiecony modzie opublikowal na swojej stronie internetowej bardzo ciekawy wywiad z szefem Reeboka Uli Beckerem.

Wywiad

12ozProphet Presents: Nike Sportswear x Futura x New York Yankees

Uznany i wszechstronnie utalentowany Futura oprocz swojego 'fachu' dal sie poznac jako zawodowy kibic sportowy.

Wywiad

10 pytań do Tinkera Hatfielda

Tinker Hatfield udzielił magazynowi Footwear News odpowiedzi na 10 (a w zasadzie 13) pytań dotyczących jego najnowszej kreacji - Air Jordan 2010.

Załaduj starsze