Ładowanie...

Aktualności - Wywiad

Wywiad

Wywiad - Artoo (CTRS Crew)

Henrik Kuerschner aka Artoo, znany na całym globie cool guy użyczyl nam swojego cennego czasu i podzielił sie spostrzeżeniami na temat, streetwearu, fenomenu jakim jest ostre koło, mody, trendów, muzyki i oczywiście sneakersów.

Wywiad

Reebok Pump - wywiad z projektantem

Paul Litchfield to prawdziwy architekt butów, którego głównym majstersztykiem był Pump.

Wywiad

PRO-KEDS x Bobbito Garcia - Wywiad

O wspolnym projekcie pomiedzy Bobbito Garcia a PRO-Keds juz pisalismy kilkakrotnie. Wspominamy o tym jeszcze raz, gdyz zasluguje on na uwage.

Wywiad

Tenisufki prezentują - Wywiad z Hikmetem

Od dawna wiedzieliście, kupowaliście bądz marzyliście o butach zaprojektowanych przez ekipe Soleboxu. Na jej czele stoi Hikmet Sugoer, żywa legenda.

Wywiad

Faces & Spaces - Adam Port

Serwis Artschoolvets odwiedził naszego bloggera Adama Porta. Przy okazji krótkiego wywiadu uwiecznił także jego "posiadłość".

Wywiad

Carri Mundane - Wywiad

O blazer'ach CASSETTE PLAYA wspominaliśmy kilka dni temu w informacji na temat premiery tego modelu. Dziś możecie posłuchać i przeczytać co do powiedzenia na temat wymienionej kolaboracji  (i nie tylko)  ma Carri Mundane - sprawczyni całego zamieszania.

Wywiad

Andrzej Bikowski - wywiad

Ma 30 lat. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, wydziału wzornictwa przemysłowego. Od 9-ciu lat zajmuje się projektowaniem obuwia.

Wywiad

Adam Port @ Tenisufki

Tylko u nas przeczytasz świeży wywiad z Adamem Portem, naszym rodakiem i zarazem rezydentem Berlina.