Wszyscy miłośnicy przewygodnego modelu Huarache Light chyba porzucili już nadzieje, że Nike wypuści kolejne wersje retro. Od czasu wydania Hua's w wersji podstawowej minęło już sporo czasu i do tej pory byliśmy tylko świadkami powstawania nie do końca udanych hybryd tych runnerów. Cierpliwość jednak zostałą wynagrodzona. Już pod koniec miesiąca w sklepach z kontem Quick Strike pojawi się pack Huarache Light w wersji Burst (z widocznym okienkiem i nieco inną podeszwą). Dziś prezentujemy wam zdjęcia pierwszej kolorystyki. Gołym okiem widać, że inspirowana jest ona AJ XI Black/Red. Świadczą o tym nie tylko kolory, patent leather i zapasowe sznurówki, ale również wkładka, na której dopatrzyć się można postaci Michaela Jordana.

Zapraszamy do środka po sporą dawkę zdjęć.

Nike

Komentarze
clapeezy / 2009-01-24 14:55:45

Co oni zrobili z tym systemem !

maaati / 2009-01-24 14:59:15

MJ na wkładce od Huarache Light? No moim zdaniem to jakaś pomyłka. Mimo iż uwielbiam AJ XI BRED, to na tym modelu patent wygląda mocno średnio.

slicker this year / 2009-01-24 15:03:55

co? i powiedz mi czy uzywajac buty do tego do czego sa ogolnie przeznaczone, bedziesz widzial roznice? czepianie sie najdrobniejszych detali to lekka paranoja. dla mnie solidne wydanie (mimo ze nie przepadam za patentem)

clapeezy / 2009-01-24 17:03:46

A to ze jest bardzo maly w porownaniu do tego co bylo wczesniej, bursty zawsze mialy olbrzymia ta poduszke. To nie jest drobny detal. Roznica jest olbrzymia.

locust / 2009-01-24 17:29:35

slicker chyba do matiego pisał. racja co do systemu, tragicznie mały

slicker this year / 2009-01-24 18:36:01

nie, pisalem do clapeezy. po prostu uwazam ze nie powinno sie patrzec na buty z takiej perspektywy. air jest minimalnie mniejszy, i co z tego? jesli biegacie w takich runnerach i odczujecie taka roznice to mozecie narzekac. wizualnie to naprawde nie rzuca sie w oczy, no chyba ze kazde buty rozkladacie na czynniki pierwsze i mierzycie czy wszystko sie zgadza. gdyby byl wiekszy niz w poprzednich releasach to tez byloby zle?

clap / 2009-01-24 18:59:20

Duzy Air Bubble po prostu fajnie to wyglada, nie twierdze ze buty sa mniej wygodne (chociaz to pewnie tez prawda). Zmiejszanie go to nic innego jak ciecie kosztow produkcji. W takim przypadku jak tutaj czy w AM95 moze i jest usprawiedliwione wzgledami ekonomicznymi, ale duzo odbiera tym modelom. I jesli wizualnie to nie rzuca sie w oczy, to czemu to jest pierwsza rzecz jaka zauwazylem ja i na pewno pare innych osob ? Ile minelo w ogole od ostatniego rilisu Huarache Burst, to pierwsze Bersty z pomniejszonym systemem ?



Komentowanie wyłączone