Vans Store Łódź - Manufaktura

Jeżeli jeszcze nie byliście w nowym sklepie flagowym Vans w Łódzkiej Manufakturze, to w nadchodzącą sobotę zbliża się doskonała okazja by to nadrobić. W skrzętnie urządzonym wnętrzu czeka na was przekrój przez kolekcje amerykańskiej firmy od butów począwszy, przez ubrania, a na akcesoriach kończąc. Zajrzyjcie na drugą stronę, by się przekonać, iż jest jeszcze inny powód, dla którego warto się wybrać do Manufaktury, właśnie w tę sobotę.

Już w najbliższą sobotę (24.03.2012) zapraszamy do naszego sklepu Vans w Manufakturze w Łodzi.

Specjalnie dla naszych klientów w sklepie zagra legendarny DJ Bart (Kaliber 44, Mad Crew)!

Będziemy mieli dla Was masę nagród i prezentów (płyty CD, czapeczki, naklejki) - w tym najważniejsze - 3 czeki na darmowe zakupy o wartości 500PLN w sklepie Vans!

Co specjalnego należy zrobić aby zostać szczęśliwcem z zakupami za 500 PLN? Wystarczy być dziesiątym, piętnastym lub dwudziestym piątym klientem sklepu tego dnia!

Vans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - ManufakturaVans Store Łódź - Manufaktura

Vans

Komentarze
balrog / 2012-03-21 22:17:12

Radzę doszkolić obsługę. Sprzedające panienki nie odróżniają za bardzo modeli, których jakby nie patrzeć dużo nie jest.

A tak poza tym to ekstra! Wreszcie jakiś ciekawy sklep w Manu!

venetiansnares / 2012-03-21 22:17:43

lipa że nie ma CA.

nigga / 2012-03-22 20:26:05

dlaczego w Krakowie nie otworza !?

psychol / 2012-03-27 11:04:37

barlog, chyba trochę przesadzasz :) dziewczyny(może nie wszystkie ale jednak!) są w vansie wyszkolone przez doświadczenie, wystraczy, że z nimi trochę pogadasz, a zobaczysz, że w kwestii vansów sa na maksa ogarnięte!Komentowanie wyłączone