032C i adidas Originals ponownie łączą siły. Efektem są nowe GSG Mules oraz GSG TR Shoes

21 kwiecień 2021
032C i adidas Originals ponownie łączą siły. Efektem są nowe GSG Mules oraz GSG TR Shoes

Niemiecka marka z trzema paskami i jej oddział od limitowanych projektów - Statement raz jeszcze łączy siły z organizacją/brandem z własnego podwórka, a mianowicie ekipą berlińskiego czasopisma lifestyleowego 032c założonego w 2000 roku. Pierwszą współpracę nawiązali oni na początku 2019 roku, a efektem wspólnych działań były 4 monochromatyczne kolorystyki pancernych traperów GSG9.2 zaprojektowanych w 1972 roku przez adidasa dla Grenzschutz Gruppe 9 - specjalnych sił policji zaraz po tym, jak na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium terroryści z palestyńskiej grupy Czarny Wrzesień zamordowali 11 Izraelskich sportowców i trenerów oraz jednego oficera niemieckiej policji. W tym samym roku opracowali również 032C x adidas Salvapor powstałe na bazie kultowych EQT Salvation dostępne wraz z zestawem funkcjonalnych akcesoriów - KLIK. Następny projekt tego duetu powstał na klasycznym modelu Campus Prince w dwóch prostych kolorystykach zaskakujących swoją jakością. 

Po chwili ciszy O32c i adidas Originals raz jeszcze łączą siły, a efektem wspólnych działań są dwa niewątpliwie wpadające w oko modele butów. Pierwszym z nich ponownie jest GSG-9, ale zupełnie przeprojektowany przez kreatorów z O32c. Buty utrzymane są w technicznym, wojskowym klimacie z nutą outdoorowego charakteru, tak bardzo teraz popularnego. Buty dostaniecie w dwóch wersjach kolorystycznych, neonowo-zielonej dla chcących się wyróżnić oraz stonowanej, oliwkowej. Drugą, naszym prywatnym zdaniem zdecydowanie ciekawszą, a na pewno bardziej kontrowersyjną sylwetką są wsuwane buty GSG Mules. Bazą ponownie był model GSG, a inspiracją dyscypliny sportowe oraz design z początku XXI wieku. Buty dostaniecie w dwóch opcjach kolorystycznych, zupełnie czarnej jak i beżowej, która jest naszym faworytem całego projektu.

Sprzedaż wiosennej kolekcji oryginalnych sneakersów 032C x adidas Originals ruszy już 22 kwietnia. Za zabudowane buty przyjdzie Wam zapłacić 899zł, natomiast za mule 679zł. Jest szansa, że buty dostaniecie w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store