1 marca zadebiutują ascetyczne Reebok Premier Road Modern "Metallic Silver"

25 luty 2021
1 marca zadebiutują ascetyczne Reebok Premier Road Modern "Metallic Silver"

Nie jest żadną tajemnicą, że niemiecka marka adidas, właściciel wywodzącego się z UK Reeboka wystawiła go na sprzedaż. Niemniej jednak Reebok funkcjonuje bez żadnych większych zmian, a zaprojektowane miesiące temu kolekcje czy modele trafiają do sprzedaży. My, ze względu na to, że sporą sympatią darzymy Reeboka, mocno mu kibicujemy i mamy nadzieję, że kiedy ewentualna transakcja dojdzie do skutku, podniesie się on z kolan i jeszcze pokaże nam wszystkim, na co go stać, chociaż uważamy, że w jego przypadku nie jest źle. W swoim bogatym portfolio Reebok ma masę naprawdę świetnych klasycznych modeli takich jak uwielbiane przez nas Instapump Fury, czy naprawdę świeżych sylwetek w trendzie, takich jak tytułowy Reebok Premier Road Modern.

Reebok Premier Road Modern szybko nabrał należytego rozpędu i aktualnie uważana jest, jako jedna z najlepszych nowych sylwetek marki. Już za kilka dni ten inspirowany bieganiem model będzie dostępny w wyjątkowej, ascetycznej kolorystyce „Metallic Silver”, która nawiązuje do metalicznych wykończeń performance butów z serii Premier Running. Co ciekawe, model Premier Road Modern zawiera elementy zaczerpnięte i złożone w całość z ponad 15 różnych sylwetek z archiwów tej właśnie biegowej serii sprzed lat. Geometryczna cholewka podkreślająca ich niecodzienny wygląd wykonana przy użyciu wielu syntetycznych paneli naprawdę może się podobać, a wygodną podeszwę środkową o podwójnej gęstości i wkładka TPU dbająca o dodatkową stabilność i amortyzację.

Sprzedaż ruszy już 1 marca. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 749zł. Niestety, na ten moment nie mamy informacji, czy buty dostaniemy też w Warsaw Sneaker Store.