Proponowany post

24 Kilates Oraz Sabotage Przychodzą Do Nas Z Limitowaną Kolorystyką Diadora N.9000 "In Vino Veritas"

06 listopad 2020
24 Kilates Oraz Sabotage Przychodzą Do Nas Z Limitowaną Kolorystyką Diadora N.9000 "In Vino Veritas"

Włoska marka Diadora startuje z należytymi obchodami 30. rocznicy powstania swojego kultowego modelu N.9000. Proces ten rozpoczną od trójstronnej współpracy pomiędzy 24 Kilates (punkt ten zakończył swoją europejską działąlność) i SBTG - czyli Markiem Ong. Jako pierwsza z serii nadchodzących kolaboracji i specjalnych edycji, które będą świętować 30-letnie dziedzictwo modelu N.9000, będzie kolorystyka 'Vino Veritas', łącząc dwa rodzinne kraje - Włochy za Diadorę i Hiszpanię za 24 Kilates, a Sabotage został zaciągnięty do stworzenia specjalnych zabiegów artystycznych na bucie.

Rezultatem jest N.9000 „In Vino Veritas" - but inspirowany winem Tarragona z regionu Montsant w Hiszpanii. Winnice te są idylliczne, a regionalne wino słynie ze swojej wyjątkowości. Diadora chciała zwrócić na to szczególną uwagę, dlatego zdecydowała się na wyprodukowanie zaledwie 800 par tych ekskluzywnych butów, naśladując tym luksusowy charakter trunku. W przypadku samego buta, wspólny wysiłek zaowocował cholewką składającą się z włoskiego czerwonego aksamitu i żakardowego zielonego wzoru moro od „Sabotage”, a także czarnej skóry na języku, środkowym panelu i pięcie. Na aksamitnych elementach wytłoczone są znaki firmowe Diadora i N.9000, a na języku i przyszwie znajdują się złote skrzydła 24kilates i Sabotage oraz złoty lacelock.

24 Kilates x Sabotage x Diadora N.9000 „In Vino Veritas” ukaże się 14 listopada w sklepie 24 Kilates w Bangkoku, online, oraz w sklepie internetowym Sabotage.


24 Kilates
Diadora
Sabotage