Proponowany post

3D To Za Mało - adidas Futurecraft 4D

07 kwiecień 2017
3D To Za Mało - adidas Futurecraft 4D

Początki technologii Futurecraft, będącej eksperymentalnym przedsięwzięciem niemieckiej marki adidas sięgają końca 2015 roku. Więcej na temat poprzednich działań dowiecie się tutaj, a my skupimy się na kolejnym szalonym projekcie.

Z dniem dzisiejszym nasz pogląd na temat sportowego obuwia wywrócił się o 180 stopni, a  i tak bardzo dobre zdanie na temat niemieckiego brandu, znacznie się zmieniło. Przed Wami adidas Futurecraft 4D, czyli najbardziej innowacyjne dziecko marki z trzema paskami. Przechodząc do konstrukcji, a dokładniej do platformy na jakiej postawiona jest cholewka, robimy wielkie wow! Opracowana we współpracy ze stacjonującą w Dolinie Krzemowej firmą Digital Light Synthesis podeszwa, wykonana jest z płynnej substancji reagującej na światło oraz tlen. Podczas całego procesu drukowania światło utwardza ciecz, a tlen nie pozwala całkowicie jej zastygnąć nadając odpowiednią sprężystość i elastyczność. 

adidas Futurecraft 4D to krok w stronę rewolucji w tworzeniu obuwia. Niemiecka marka planuje produkcję butów na szeroką skalę ze szczególną uwagą na ich maksymalną personalizację. Początkowo do sprzedaży trafić ma jedynie 300 numerowanych par w wersji Friends & Family, a jeszcze tej jesieni będziemy mogli zawalczyć o pierwsze 5000 par. Do końca 2018 roku rynek zalać ma 100 tys sztuk.adidas.com/Futurecraft

Tagi: -