Proponowany post

Nike Air Max 90 PRM 'Croc Camo'

Dziki kot i krokoryl.

400ml x Reebok Instapump Fury 3AM

13 sierpień 2019
400ml x Reebok Instapump Fury 3AM

Część z naszych czytelników zapewne wie, że już jakiś czas temu model Instapump Fury okrzyknęliśmy najlepszą sylwetką spod szyldu brytyjskiej marki z Vektorem w logo. Czemu tak sądzimy? Odpowiedź na to + kilka innych pytań znajdziecie tutaj, a dodatkowo przy okazji poznacie tam pełną zwrotów akcji historię tej wspaniałej, ponadczasowej biegówki. 

400 ml ( tyle co standardowa pojemność puszki farby w sprayu ), to nie tylko sklep w sercu 798 Art Zone w Pekinie w Chinach, ale także jedna z najbardziej elitarnych ekip specjalizujących się w sztuce graffiti w kraju. Crew to ma już na swoim koncie kilka ciekawych projektów na bazie sneakersów, takich jak chociażby świetny custom AJ4 inspirowany kultową grą 'Warcraft' czy ich pierwszy pełnoprawny collab z New Balance, o którym nieco więcej dowiecie się tutaj. Tym razem ekipa bierze się za kultowe Instapump Fury i robi to naprawdę dobrze! W ramach serii 3AM powstała szalona, inspirowana tradycyjną chińską sztuką wycinania a papieru łącząc ją z elementami graffiti. Same buty wykonane zostały przy użyciu syntetycznego, gładkiego materiału, który świetnie poddaje się drukowaniu, co w tym przypadku było kluczowym aspektem. Nie za brakło też kilku skórzanych elementów, jak chociażby biało-czerwony czubek. Całość postawiona jest na charakterystycznej, podzielonej podeszwie z płytką z włókna węglowego pomiędzy w jasnym, nakrapianym kolorze. 

Na ten moment data premiery nie została jeszcze podana. Jeżeli jednak szukasz tego modelu w innej kolorystyce, zajrzyj i sprawdź co dzieje się tutaj.


Reebok