Proponowany post

7-Eleven x Nike SB Dunk Low - Zapowiedź

28 kwiecień 2020
7-Eleven x Nike SB Dunk Low - Zapowiedź

7-eleven, to sieć sklepów typu convenience, która od 2007 roku, po wyprzedzeniu McDonald’s jest największą pod względem liczby punktów handlowych na świecie. Jej sklepy rozsiane są po dziewiętnastu krajach, z czego ponad 80% mieści się w Japonii, Chinach, Tajlandii i USA. Jako ciekawostkę możemy Wam powiedzieć, że wydane w 2008 roku Nike Dunk High 'Big Gulp' swoją kolorystyką nawiązują do charakterystycznych kubków z napojami na wynos dostępnych w sieci sklepów. Pamiętajcie jednak, że nie była o oficjalna współpraca pomiędzy tymi dwoma brandami. 

Wszystko jednak wskazuje na to, że po dwunastu latach od debiutu tamtego modelu te dwa potężne przedsiębiorstwa faktycznie połączą siły, a my mamy na to dowody. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze zdjęcia przedstawiające nowe Nike SB Dunk Low w kolorystyce zarezerwowanej dla 7-Eleven. Buty wykonano z naturalnej skóry licowej z ogromnym, nylonowym językiem na wierzchu. Barwnie postawiono na odważne zblokowanie kolorów z czerwienią na froncie, pomarańczem na środku oraz zielenią z tyłu. Bielą podkreślono Swoosh na panelu bocznym oraz sznurówkach, a samo logo sieci sklepów wyhaftowano w tylnej części obuwia. Całość postawiona jest na jasnej podeszwie z brązowym spodem, a na tyle przy użyciu charakterystycznego fontu umieszczono napis 'NIKE'.

7-Eleven x Nike SB Dunk Low w sprzedaży pojawić mają się tego lata. Mamy jednak pewne przeczucia, że dostępne będą one tylko i wyłącznie na rynku azjatyckim.


Nike SB