Proponowany post

7 Modeli Butów Dostępnych W Sklepach, Po Których Zakupie Nie Zbankrutujesz

07 sierpień 2018
7 Modeli Butów Dostępnych W Sklepach, Po Których Zakupie Nie Zbankrutujesz

Okres wakacyjny pełną parą. Część z Was zupełnie wtedy nie myśli o zakupie nowych butów, a planuje urlopowe wyjazdy. Z tej okazji mamy dla Was zestawienie 7 par butów, po których zakupie nie zbankrutujecie. Przeszukaliśmy trochę internetowe sklepy, przyjrzeliśmy się przecenom i oto i one. Staraliśmy się też odrzucać te modele, które średnio nadawać będą się na upalne dni. Nasze zestawienie poniżej. 


Asics Gel-Kayano Trainer Knit - Gel Kayano Trainer to zdecydowanie jedna z najciekawszych według nas propozycji znajdujących się w tym zestawieniu. Standardowa, syntetyczno-skórzana cholewka zastąpiona została tkaną, przewiewną skarpetą, która prócz zredukowania wagi zapewnia nam maksymalny poziom dopasowania. System GEL w podeszwie odpowiada za maksymalny komfort użytkowania. Dodatkowo poniżej znajdziecie naprawdę sporo kolorystyk w cenie poniżej 300 zł. 

Asics Gel-Kayano Trainer Knit (HN7M4-9696) - KUP TERAZ


Asics Gel-Kayano Trainer Knit (HN705-9090) - KUP TERAZ


Asics Gel-Kayano Trainer Knit (HN7M4-9790) - KUP TERAZ


Asics Gel-Kayano Trainer Knit (H705N-9090) - KUP TERAZ


Asics Gel-Kayano Trainer Knit (HN7Q2-1717) - KUP TERAZ


adidas Pharrell Williams Hu Holi Stan Smith - w tym konkretnym przypadku do czynienia mamy z jednym z najnowszych projektów pomiędzy niemiecką marką adidas, a Pharrellem Williamsem. Bazą do wspólnych działań stał się kultowy, tenisowy model Stan Smith, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Co ciekawe, w tym, jak i w powyższym przypadku standardowy upper zamieniony został na lżejszą, przewiewniejszą i elastyczniejszą konstrukcję. Idealny but na lato.

adidas Pharrell Williams Hu Holi Stan Smith BC (DA9611) - KUP TERAZ


adidas Pharrell Williams Hu Holi Stan Smith MC (DA9612) - KUP TERAZ


adidas ZX Flux - Nie będziemy siebie ani Was oszukiwać, że złote czasu jednego z bestsellerów spod szyldu marki z trzema paskami, modelu ZX Flux niewątpliwie minęły. Niemniej jednak dalej uważamy, że biorąc pod uwagę ich design oraz nasze wytyczne w połączeniu z ceną, uważamy, że to naprawdę dobry wybór na lato czy podróże.

adidas ZX Flux Base Pack (M19838) - KUP TERAZ


adidas ZX Flux Base Pack (M19840) - KUP TERAZ


adidas ZX Flux Base Pack (M19841) - KUP TERAZ


adidas NMD R2 - adidas NMD to kolejny model butów spod szyldu niemieckiej marki, którego chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Mimo tego, że hype na te sneakersy nieco zmalał, dalej ze względu na masę zalet warto się im bliżej przyjrzeć. Lekka, przewiewna cholewka, której niemal nie czujemy na stopach, postawiona jest na innowacyjnej, świetnie oddającej energię piance Boost. Podsumowując są to jedne z najlepszych butów na piesze wędrówki, jakie tutaj znajdziecie. Dodatkowo cena również nie zabija.

adidas NMD R2 (CQ2400) - KUP TERAZ


adidas NMD R1 (CQ2400) - KUP TERAZ


adidas NMD R1 (CQ2402) - KUP TERAZ


adidas NMD R1 (CQ2007) - KUP TERAZ


Puma Ignite Evoknit 3D - Kolejne skarpetki w naszym zestawieniu. Czy to oznacza, że buty wykonane w takim stylu to przyszłość? Może nie przyszłość, ale biorąc pod uwagę nasze wytyczne dotyczące ceny czy maksymalnego poziomu wentylacji to właśnie takie sneakersy sprawdzają się najlepiej. Puma w jednym modelu łączy cholewkę wykonaną z materiału 'Prokinit' i stawia ją na podeszwie ze świetnie amortyzującej, innowacyjnej pianki Ignite.

Puma Ignite Evoknit 3D (18990909) - KUP TERAZ


Puma Ignite Evoknit 3D (189909_07) - KUP TERAZ


Puma Ignite Evoknit 3D (189909_07) - KUP TERAZ 


adidas EQT Cushion ADV - ten model to nawiązanie do kultowej, performanceowej linii niemieckiej marki. Nowoczesny wygląd nawiązywać ma do największych klasyków, co zdecydowanie może się podobać. Siateczkowa cholewka połączona z masywną podeszwą o świetnej stabilizacji, niewątpliwie sprawdzą się podczas użytkowania. 

adidas EQT Cushion ADV (CQ2375)  - KUP TERAZ


Reebok Furylite - Młodszy brat kultowych Reebok Instapump Fury to bardzo prosta, ale mogąca się podobać konstrukcja. Po raz kolejny mamy tutaj siateczkową cholewkę postawioną na niebywałe lekkiej podeszwie. Do tego dochodzi cena, która tutaj oscyluje w granicach 150zł. Czego chcieć więcej? 

Reebok Furylite (AR2784) - KUP TERAZ 
Tagi: nike,