Proponowany post

Air Jordan 3 Retro 'Varsity Royal' Już W Piątek!

23 czerwiec 2020
Air Jordan 3 Retro 'Varsity Royal' Już W Piątek!

Najwyraźniej sytuacja amerykańskiego giganta obuwniczego ustabilizowała się. Po ostatnich opóźnieniach i przenosinach premier, które miały miejsce przy okazji wielu par butów, nie tylko tych od Jordan Brand, dziś jesteśmy informowani o nadchodzących wydaniach praktycznie z tygodnia na tydzień. Tak też dzieje się w tym wypadku. Zdjęcia niebieskich trójek obiegły świat już około tydzień temu jednak dopiero w obecnym tygodniu otrzymaliśmy informację na temat daty ich premiery.

Klasyczna bryła kultowych AJ3 została wykonana ze skóry w kolorze niebieskim. Mniejsze powierzchnie, takie jak zapiętek czy tylna część midsole'a mają czarną barwę. Podeszwa zewnętrzna oraz elementy sznurowania to z kolei odcienie szarości. W połączeniu z białą podeszwą środkową, buty stanowią klasyczną mieszankę barw stosowanych na modelach z serii Jordan Retro. Jeśli chodzi o branding, to w tym modelu zdecydowano się na umieszczenie na zapiętku logo Jumpmana. Do zestawu otrzymujemy też trzy zestawy sznurówek. 

Jak Wam się podobają? Polujecie na parę dla siebie czy zostajecie przy czerwonych trójkach, które miały premierę w lutym tego roku? Premiera już w ten piątek, 26.06.2020! Butów możecie szukać w Sklepie koszykarza i w WS2.


Air Jordan 3 “Varsity Royal”
Kolor: Varsity Royal/Varsity Royal-Cement Grey
Styl CT8532-400
Data: 26 czerwca, 2020
Cena: $190

Jordan