Proponowany post

A-COLD-WALL* x Nike Air Force 1 High Już Za Chwilę W Sprzedaży

18 październik 2017
A-COLD-WALL* x Nike Air Force 1 High Już Za Chwilę W Sprzedaży

Musimy przyznać, że brytyjska marka A-COLD-WALL* bardzo długo kazała czekać nam na premierę kolaboracyjnego projektu ze sportowym gigantem Nike. Pierwszy raz wspominaliśmy Wam o nim na początku tego roku, a dopiero teraz odmieniona wersja kultowych AF1 High trafi do sprzedaży.

Buty już nie są tymi samymi koszykarskimi klasykami z 1982 roku. Model zmieniony został w bardzo dużym stopniu, co widać już na pierwszy rzut oka. Wysoki upper wykonany jest przy użyciu dwóch rodzajów naturalnej skóry licowej oraz zamszu w stonowanej, beżowo-szarej kolorystyce i to nie jest nic nadzwyczajego. Największą zmianą jest brak niemal wszystkich dziurek przez które przeplecione są sznurówki, a sposób w jaki zawiązane są buty przypomina nam ten z najgorszego sortu podróbek. Nie wiemy czy to dobry ruch. Logo A-COLD-WALL* pojawia się zarówno na języku jak i w przedniej części uppera. Ogólnie rzecz biorąc musimy przyznać, że buty w takiej formie przemawiają do nas i prezentują się całkiem przyzwoicie. Ogólna ocena, którą wystawiamy zdecydowanie jest na plus. W końcu coś świeżego.

Buty do sprzedaży trafią 21 października i póki co dostępne będą jedynie w specjalnie do tego celu przygotowanym pop-upie w Londynie.A-COLD-WALL*
Nike

Tagi: -