A Day In November - Adam Port

05 listopad 2011
A Day In November - Adam Port

Zapowiadana przez nas już dwukrotnie impreza A Day In November zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze nie jesteście pewni czy się wybierzecie do krakowskiego klubu Pauza, to na ostateczne podjecie decyzji pozostało wam zaledwie kilka dni. Dla przypomnienia oprócz instalacji Nike Sportswear czy tez Digital Fighters gwiazdą wieczoru bez wątpienia będzie Adam Port, prawie od początku związany z naszym portalem. Jeżeli nie jest bliska wam sylwetka berlińskiego króla techno zapraszamy do obejrzenia powyższego klipu zrealizowanego przez Krzyska Cichutę oraz Thomasa Wirskiego w siedzibie głównej labelu keinemusik. Szczegóły dotyczące imprezy poniżej.

A Day In November

Wspólnymi siłami Nike Sportswear i Klubu Pauza 10 listopada w Krakowie odbędzie się impreza związana z wejściem na polski rynek 'pogodoodpornej' kolekcji Nike na jesień/zimę 2011 / 2012. Zobaczyć będzie można na niej premierową linię ubrań z tej linii zaprezentowaną w nowatorski, multistorage/default/old/medialny sposób oraz zainspirowane ruchem i dynamiką premierowe wydanie Digital Fighters - czyli zdigitalizowaną formułę Street Fighters, tradycyjnie już pod kuratelą Nawera.

O oprawę muzyczną tego wydarzenia zadba, między innymi, ikona
berlińskiej mody ulicznej - Adam Port (Keinemusik / Hypebeast, Berlin).

Prezentacja kurtki Vapor Flash, butów Nike Lunarglide+ 3 Shield i
limitownej serii customowych bluz AW77.

Odzież i obuwie z najnowszej kolekcji Nike dla biegaczy zaprezentowane będą w prawdziwie multistorage/default/old/medialny i multidyscyplinarny sposób - dzięki fuzji obrazu, światła i filmu oraz energii polskich twórców. Pomysł ten ma zwrócić uwagę na zaangażowanie się Nike w lokalne społeczności artystyczne i kierowanie produktu nie tylko do wielkiego sportu i wielkich pieniędzy, ale też dla każdego z nas kto po prostu kocha ruch. Zobaczyć zatem będzie można moc zdjęć kolekcji robionych w miejscach na całym świecie - w tym w Krakowie, film o tworzeniu kolekcji, ciekawe ekspozycje produktów i wystawę bluz Nike AW77 zaprojektowanych przez wąską grupę polskich twórców związanych z muzyką, modą i designem. Do współpracy przy tworzeniu linii zaproszeni zostali Kixnare, Straight Krukt, Wojtek Bednarski (FAKE), Thomas Wirski i Piotr BDSN Okrasa z portalu Tenisufki, Aren Karter z Intruza oraz Misbehave.


Digital Fighters

Konfrontacja dwóch artystów-ilustratorów na temat "Światło - Ruch", w której orężem będą tablety graficzne Wacom wypożyczone przez firmę RCS Systemy Komputerowe, jednego z czołowych dostawców Wacoma w Polsce, a efekty tworzonych na nich grafik na żywo widzowie oglądać będą na ścianach klubu, gdzie wyświetlane będą za pomocą projektorów multistorage/default/old/medialnych. W szranki staną na co dzień pracujący w Londynie Mateusz Sypień aka Matt Digimental (http://www.behance.net/digimental) i doskonale znany fanom polskiego komiksu Mateusz Kołek (http://www.mateuszkolek.com). O ilustrację muzyczną do tej batalii zadba Good Paul, absolwent Red Bull Music Academy, gospodarz cyklu Soul Blow.

Adam Port

Jedna z postaci definiujących obecnie sound Berlina. Ściśle współpracujący z duetem Tiefschwarz producent o polskich korzeniach zagra tej nocy specjalny, dwugodzinny set dzięki uprzejmości firmy Nike. Obok niego na scenie tego wieczoru pokażą się Mian z wokalistą Yoa oraz Thomas Wirski (Supra1) we wspólnym secie wraz z kolegą z portalu Tenisufki.eu - Kixnarem (U Know Me Records).


Start prezentacji Nike Sportswear: 20.00
Start Digital Fighters: 21.00
Start After Party: 23.00
wstęp: informacja wkrótce

One Day in November

Klub Pauza
Floriańska 18
Kraków
10 listopada 2011, godz. 20:00

Tagi: -