A Day In November - Nike Vapor Flash Jacket

10 listopad 2011
A Day In November - Nike Vapor Flash Jacket

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o dzisiejszej imprezie A Day In November, odbywającej się w Krakowskiej Pauzie to musicie nadrobić zaległości. Jedną z atrakcji jest prezentacja Vapor Flash Jacket z najnowszej kolekcji Nike Running. Jej niecodzienne właściwości przedstawione są w powyższym klipie autorstwa Krzyśka Cichuty oraz Thomasa Wirskiego. Więcej szczegółów na temat imprezy poniżej.

 

A Day In November

Wspólnymi siłami Nike Sportswear i Klubu Pauza 10 listopada w Krakowie odbędzie się impreza związana z wejściem na polski rynek 'pogodoodpornej' kolekcji Nike na jesień/zimę 2011 / 2012. Zobaczyć będzie można na niej premierową linię ubrań z tej linii zaprezentowaną w nowatorski, multistorage/default/old/medialny sposób oraz zainspirowane ruchem i dynamiką premierowe wydanie Digital Fighters - czyli zdigitalizowaną formułę Street Fighters, tradycyjnie już pod kuratelą Nawera.

O oprawę muzyczną tego wydarzenia zadba, między innymi, ikona
berlińskiej mody ulicznej - Adam Port (Keinemusik / Hypebeast, Berlin).

Prezentacja kurtki Vapor Flash, butów Nike Lunarglide+ 3 Shield i
limitownej serii customowych bluz AW77.

Odzież i obuwie z najnowszej kolekcji Nike dla biegaczy zaprezentowane będą w prawdziwie multistorage/default/old/medialny i multidyscyplinarny sposób - dzięki fuzji obrazu, światła i filmu oraz energii polskich twórców. Pomysł ten ma zwrócić uwagę na zaangażowanie się Nike w lokalne społeczności artystyczne i kierowanie produktu nie tylko do wielkiego sportu i wielkich pieniędzy, ale też dla każdego z nas kto po prostu kocha ruch. Zobaczyć zatem będzie można moc zdjęć kolekcji robionych w miejscach na całym świecie - w tym w Krakowie, film o tworzeniu kolekcji, ciekawe ekspozycje produktów i wystawę bluz Nike AW77 zaprojektowanych przez wąską grupę polskich twórców związanych z muzyką, modą i designem. Do współpracy przy tworzeniu linii zaproszeni zostali Kixnare, Straight Krukt, Wojtek Bednarski (FAKE), Thomas Wirski i Piotr BDSN Okrasa z portalu Tenisufki, Aren Karter z Intruza oraz Misbehave.


Digital Fighters

Konfrontacja dwóch artystów-ilustratorów na temat "Światło - Ruch", w której orężem będą tablety graficzne Wacom wypożyczone przez firmę RCS Systemy Komputerowe, jednego z czołowych dostawców Wacoma w Polsce, a efekty tworzonych na nich grafik na żywo widzowie oglądać będą na ścianach klubu, gdzie wyświetlane będą za pomocą projektorów multistorage/default/old/medialnych. W szranki staną na co dzień pracujący w Londynie Mateusz Sypień aka Matt Digimental (http://www.behance.net/digimental) i doskonale znany fanom polskiego komiksu Mateusz Kołek (http://www.mateuszkolek.com). O ilustrację muzyczną do tej batalii zadba Good Paul, absolwent Red Bull Music Academy, gospodarz cyklu Soul Blow.

Adam Port

Jedna z postaci definiujących obecnie sound Berlina. Ściśle współpracujący z duetem Tiefschwarz producent o polskich korzeniach zagra tej nocy specjalny, dwugodzinny set dzięki uprzejmości firmy Nike. Obok niego na scenie tego wieczoru pokażą się Mian z wokalistą Yoa oraz Thomas Wirski (Supra1) we wspólnym secie wraz z kolegą z portalu Tenisufki.eu - Kixnarem (U Know Me Records).


Start prezentacji Nike Sportswear: 20.00
Start Digital Fighters: 21.00
Start After Party: 23.00
wstęp: informacja wkrótce

One Day in November

Klub Pauza
Floriańska 18
Kraków
10 listopada 2011, godz. 20:00

Tagi: -