A.P.C. - Cuts Review

29 maj 2011
A.P.C. - Cuts Review

Denimu firmy A.P.C. nie trzeba przedstawiać sneakerheadom. Francuska firma odzieżowa specjalizuje się również w klasycznej modzie, w bardzo prostej formie. Minimalistyczne rozwiązania w ponadczasowym stylu. Dziś jednak skupimy się na ich spodniach jeansowych, które dzięki doskonalej jakości w znośnej cenie jak na denim dla koneserów zaskarbiły sobie serca nie tylko maniaków obuwia na całym świecie. Przegląd przez kroje poniżej.

P.S. Ważna uwaga do kupujących spodnie z nie wypranego denimu (Raw, Unwashed) należy je kupować co najmniej rozmiar mniejsze, niż zwykle. W trakcie noszenia i prania rozchodzą się one co najmniej o jeden rozmiar.

A.P.C. - Cuts Review

Zaczynamy od Petit Standard, najwęższej pary w naszym zestawieniu 'wielkiej trójki'. Charakteryzuje się krojem zbliżonym do New Standard, lecz zarówno ich nogawki jak i uda są węższe. W sam raz do wąskich i raczej niskich butów.

A.P.C. - Cuts Review

Poniżej prezentujemy New Standard, spodnie o kroju będącym czymś pomiędzy Petit Standard i Rescue. Spodnie o praktycznie prostej nogawce, są lekko zwężane. Pasują do większości butów obecnych na rynku - idealne do runnerów.

A.P.C. - Cuts Review

Rescue to spodnie dla osób ceniących komfort, lecz stroniących od fitu baggy. Jest w nich wystarczająco sporo miejsca, lecz nie wyglądają jak by były za duże. Polecamy głownie do high topów, oraz butów o masywniejszych sylwetkach.

A.P.C. - Cuts Review

A.P.C.

Tagi: -