Proponowany post

A Tak On Feet Prezentuje Się Nadchodzące Retro Nike Dunk High SP 'Varsity Maize'

31 sierpień 2020
A Tak On Feet Prezentuje Się Nadchodzące Retro Nike Dunk High SP 'Varsity Maize'

No i jak zdążyliśmy już kiedyś powiedzieć, 'Dzień bez Dunków, dniem straconym' i takim oto sposobem poniedziałek rozpoczynamy od newsa dotyczącego właśnie tego kultowego modelu, który swój żywot rozpoczął na koszykarskich parkietach równolegle z równiej popularnymi Air Jordan 1 już w 1985 roku. Dziś bliżej przyjrzyjmy się zapowiadanemu przez nas już jakiś czas temu retro Nike Dunk High 'Black/Varsity Maize' z 2012 roku, którego pierwsze zdjęcia i to 'on feet' właśnie pojawiły się w sieci. 

Już na pierwszy rzut oka widać, że buty różnią się nieco od wydania sprzed 8 lat, a wszytko to za sprawą zmiany czarnego midsole'a na biały, dzięki czemu nadchodzącej edycji z 2020 roku bliżej do ikonicznych Nike Dunk High LE 'WU-TANG' z 1999 roku, o których nieco więcej dowiecie się tutaj. To właśnie to podobieństwo może sprawić, że nadchodzące retro będzie jednym z najlepiej opłacanych wydań tej sylwetki ostatnich miesięcy. Same buty jak to stare, dobre Dunki wykonane są przy użyciu mięsistej, naturalnej skóry licowej, która naszym zdaniem jest tym typem materiału, w którym najlepiej czuje się ten model. Oczywiście, taki element jak język wykończono nylonem, dbając tym samym o nasz komfort użytkowania. Kolorystycznie buty to połączenie żółtego o odcieniu 'Varsity Maize' oraz klasycznej czerni. O bieli na midsole'u zdążyliśmy już wspomnieć.

Premiera Nike Dunk High SP Varsity Maize' odbędzie się jeszcze w tym roku, w okolicach zimy. Z racji tego, że w nazwie znajduje się dopisek 'SP' buty będą dość limitowane, ale jest szansa, że zobaczymy je w WS2.Nike Dunk High SP “Varsity Maize”
Kolor: Black/Varsity Maize
Kod: CZ8149-002
Data: Holiday 2020
Cena: $110

Nike

Tagi: nike dunk high