Proponowany post

ACG Mountain Fly GORE-TEX Najnowszą Sylwetką W Rodzinie Nike All Condition Gear

09 listopad 2020
ACG Mountain Fly GORE-TEX Najnowszą Sylwetką W Rodzinie Nike All Condition Gear

Amerykańska marka Nike właśnie zaprezentowała nadchodzącą kolekcję ACG przygotowaną na sezon Holiday 2020. W jej skład wchodzi między innymi rozbudowana kapsułą odzież oraz akcesoriów dla kobiet i mężczyzn oraz buty. Wśród nich znajdziemy między innymi trzy kolorystyki zupełnie nowych ACG Mountain Fly GORE-TEX, które nie wiemy jak Wam, ale nam naprawdę wpadły w oko.

Nike ACG Mountain Fly zaprojektowany i finalnie skonstruowany został tak, aby w jak najlepszy sposób chronić Twoje stopy. Membrana GORE-TEX w cholewce zwiększa przewiewność, zapewniając jednocześnie najlepszą w branży wiatro i wodoodporność. Tam, gdzie nie znajdziecie materiału GORE-TEX znajduje się, wytrzymała, twarda guma chroniąca stopy. Ten sam twardy fabrykat owija się wokół dużego palca, zapewniając ochronę już od samej góry, a grube wypustki ułożone w kształcie jodełki, zapewniają maksymalną przyczepność i dynamiką. Elastyczny mankiet na kostkę chroni przed niepożądanymi zabrudzeniami, a elementy odblaskowe na pięcie i koronkowej osłonie poprawiają widoczność w nocy. Buty skrywają też swój sekret, który znajduje się w miękkiej podeszwie środkowej React, w której zatopiono płytkę z włókna węglowego pobraną z najnowocześniejszego modelu Vaporfly 4%, aby zwiększyć sztywność i wytrzymałość, jednocześnie chroniąc przed twardymi, nierównymi powierzchniami, po których stąpamy. Na ten moment producent pochwalił się trzema nadchodzącymi kolorystykami. Nas najbardziej urzekła beżowo-czarna 'Khaki', następnie czarno-biała, a na końcu 'Dark Grey'.

Nike ACG Mountain Fly GORE-TEX 'Dark Grey' oraz 'Khaki' pojawią się w sprzedaży już 12 listopada w wybranych sklepach (mamy nadzieję, że i w WS2) i na SNKRS App . Cenę detaliczną ustalono na poziomie 949.99zł.