Proponowany post

Najlepsze Kosmiczne Filmy Na Ten Tydzień

Z okazji ostatniego sukcesu Elona Muska...

adidas Consortium & Alife Wypuszczą Drugą Wersję Modelu Nizza Hi

18 czerwiec 2019
adidas Consortium & Alife Wypuszczą Drugą Wersję Modelu Nizza Hi

Dokładnie 27 maja miała miejsce premiera ostatniego kolaboracyjnego projektu pomiędzy niemiecką marką adidas i jej limitowaną linią Consortium a nowojorskim brandem Alife. Efektem wspólnych działań była bardzo prosta, ale według nas naprawdę świetna kolorystyka modelu Nizza w wersji Hi (klik), która nam zdecydowanie przypadła do gustu. Wszystkich, którzy zaspali odsyłamy tutaj, gdzie jeszcze można dostać kilka rozmiarów. 

Jak się okazuje, Alife i adidas Consortium nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i z przysłowiowego rękawa raz jeszcze wyciągają Nizza Hi. Co ciekawe, w jeszcze bardziej uproszczonej wersji, która równie mocno nam się podoba. Tym razem postawili na śnieżną biel, którą od góry do dołu pokryto zarówno wysoką, płócienną cholewką, jak i prostą, wulkanizowaną podeszwę. Nie martwcie się jednak, kiedy otworzycie pudełko, nie dostaniecie tylko i wyłącznie jasnych, koszykarskich trampek z 1975 roku, a nieco więcej. Tym 'nieco' jest kilka zdobiących całość napisów. Tym najważniejszym jest „ Alife ® / Shop Art Museum” na kołnierzu okalającym kostki. Na gumowych czubkach znajdziecie rok wydania oraz numer „© 2019” i „ A / P 1/400” sugerujący nam, że powstało ich jedynie 400 par! Kropką nad i są brandowane sznurówki i napis  „Artist Proof” na języku. W ramach tego projektu do sprzedaży trafić ma też koszulka.

Ekskluzywna premiera butów w Alife Rivington Club odbędzie się 20 czerwca. Dwa dni później znajdziecie je w paryskim Nouis oraz Alife Tokio. Nic nie wskazuje na to, że gdzieś jeszcze.
Alife
adidas