Proponowany post

Trophy Room x Air Jordan 5 JSP - Zapowiedź

Pierwsze zdjęcie limitowanych piątek.

adidas Consortium Futurecraft 4D 'Grey' Dostępne Będą W CL20!

07 listopad 2018
adidas Consortium Futurecraft 4D 'Grey' Dostępne Będą W CL20!

No i mamy dla Was kolejną świetną wiadomość! Po tym, jak dowiedzieliśmy się, że w dwóch polskich sklepach spodziewać możemy się ostatniego kolaboracyjnego projektu pomiędzy Diamond Supply, a Nike, o czym zresztą dowiecie się tutaj mamy dla Was kolejne świetne wieści.

Na horyzoncie pojawiła się kolejna kolorystyka innowacyjnych butów z mocno limitowanej linii adidas Consortium. Po czterech kolorystykach projektowanych przez najważniejsze w sneakersowym świecie butiki przychodzi pora na solowy projekt niemieckiej marki. Przed Wami adidas Consortium Futurecraft 4D 'Grey' w pełnej okazałości! Wszystko wskazuje, że jest to ta sama wersja kolorystyczna, która w roli główniej wystąpiła w jednym z naszych wideo, które przy okazji załączymy Wam poniżej. Buty ubrane są w stonowaną, szarą cholewkę wykonaną przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit o zróżnicowanej perforacji. Na szczycie mamy charakterystyczne dla linii Consortium, żakardowe metki przebite miętowymi oczkami z tłoczonym brandingiem. Całość postawiona jest na znanej już Wam podeszwie wykonanej w technologii 4D, o której nieco więcej wspominaliśmy tutaj.

Retail butów oscylować ma w granicach 350 funtów, a data premiery przewidziana jest na 21 listopada. Najbardziej jednak cieszy nas fakt, że buty pojawią się w sprzedaży również i w Polce! Jedynym sklepem, który będzie je posiadał jest niezastąpiony butik CL20. Niestety szczegóły sprzedaży nie są nam znane.

adidas