adidas Consortium Futurecraft 4D Wyjdą W Szarej Kolorystyce

21 czerwiec 2018
adidas Consortium Futurecraft 4D Wyjdą W Szarej Kolorystyce

Ze względu na naszą wielką słabość do produktów niemieckiej marki z wielką przyjemnością przekazujemy Wam każdego kolejnego newsa spod szyldu brandu z trzema paskami. Ten jest o tyle elektryzujący, ponieważ dotyczy innowacyjnego modelu Futurecraft 4D i to w ultra limitowanej edycji Consortium.

W tym przypadku zaczniemy od innej niż zwykle strony, a mianowicie platformy, na której postawiona jest całość. Mowa tutaj oczywiście o innowacyjnej podeszwie wykonanej w technologii 4D, która jest tą samą, co we wszystkich innych modelach w nich wyposażonych. Więcej na jej temat dowiecie się tutaj. Góra to wykonana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit konstrukcja o tej samej strukturze co zapowiada przez nas kolaboracja z butikiem SNS. Szara góra przełamana jest miętowymi, trzema paskami brandingu nawiązującymi do koloru podeszwy. Całość prezentuje się naprawdę świetnie.

Buty do sprzedaży trafić mają w listopadzie tego roku. Mamy nadzieję, że pojawią się one i w stołecznym butiku CL20, jedynym miejscu w Polsce gdzie dostaniecie produkty z limitowanej serii Consortium.


adidas