Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Atmosphere Grey'

Oficjalne zdjęcia...a przynajmniej ich część.

adidas Consortium Lexicon OG Wracają Po 25 Latach

13 maj 2019
adidas Consortium Lexicon OG Wracają Po 25 Latach

Pierwszy raz temat modelu adidas Lexicon w unowocześnionej wersji LXCON na naszych łamach poruszaliśmy ponad rok temu. Od tamtego momentu sylwetka ta zdążyła już zadebiutować na sklepowych półkach (klik), a my dalej z nadzieją czekaliśmy na powrót jej oryginalnej wersji. Nasze prośby zostały wysłuchane i pod szyldem limitowanej linii adidas Consortium niemiecka marka postanawia po 25 latach nieobecności wskrzesić tę klasyczną biegówkę i to w najlepszej kolorystyce OG!

Wszytko, wskazuje na to, że Inżynierowie niemieckiej marki jak najdokładniej odwzorować chcieli pierwowzór, co zdecydowanie cieszy nie tylko nas, ale i wszystkich fanów retro biegówek spod szyldu trzech pasków. Wiadomo, że w takie szczegóły jak sprawdzanie z linijką każdej szerokości czy długości poszczególnych paneli względem oryginału nie będziemy się zagłębiać. Retro wygląda naprawdę dobrze i to najważniejsze. Upper jakże by inaczej, skonstruowany jest z materiałów 'z epoki', co oznacza, że biorąc je do ręki, przygotujcie się na kontakt z naturalną skórą, meshową siateczką o dwóch gradacjach oraz elastycznym neoprenem. Kolorystycznie również wszystko jest na swoim miejscu. Biel przełamana kontrastującymi czarnymi oraz fioletowymi detalami naprawdę może się podobać i idealnie oddaje ducha początku lat 90. Dla porównania, na końcu dorzucamy Wam zdjęcie wersji OG.

Buty do wybranych sklepów z kontem adidas Constorium, w tym stołecznego butiku CL20 trafią już 18 maja. Ich sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 130$.


adidas Consortium Lexicon OG
Styl: EE3755
Data: 18 maj, 2019
Cena: $130


adidas