Proponowany post

adidas Consortium Lexicon OG Wracają Po 25 Latach

13 maj 2019
adidas Consortium Lexicon OG Wracają Po 25 Latach

Pierwszy raz temat modelu adidas Lexicon w unowocześnionej wersji LXCON na naszych łamach poruszaliśmy ponad rok temu. Od tamtego momentu sylwetka ta zdążyła już zadebiutować na sklepowych półkach (klik), a my dalej z nadzieją czekaliśmy na powrót jej oryginalnej wersji. Nasze prośby zostały wysłuchane i pod szyldem limitowanej linii adidas Consortium niemiecka marka postanawia po 25 latach nieobecności wskrzesić tę klasyczną biegówkę i to w najlepszej kolorystyce OG!

Wszytko, wskazuje na to, że Inżynierowie niemieckiej marki jak najdokładniej odwzorować chcieli pierwowzór, co zdecydowanie cieszy nie tylko nas, ale i wszystkich fanów retro biegówek spod szyldu trzech pasków. Wiadomo, że w takie szczegóły jak sprawdzanie z linijką każdej szerokości czy długości poszczególnych paneli względem oryginału nie będziemy się zagłębiać. Retro wygląda naprawdę dobrze i to najważniejsze. Upper jakże by inaczej, skonstruowany jest z materiałów 'z epoki', co oznacza, że biorąc je do ręki, przygotujcie się na kontakt z naturalną skórą, meshową siateczką o dwóch gradacjach oraz elastycznym neoprenem. Kolorystycznie również wszystko jest na swoim miejscu. Biel przełamana kontrastującymi czarnymi oraz fioletowymi detalami naprawdę może się podobać i idealnie oddaje ducha początku lat 90. Dla porównania, na końcu dorzucamy Wam zdjęcie wersji OG.

Buty do wybranych sklepów z kontem adidas Constorium, w tym stołecznego butiku CL20 trafią już 18 maja. Ich sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 130$.


adidas Consortium Lexicon OG
Styl: EE3755
Data: 18 maj, 2019
Cena: $130


adidas