Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

adidas Consortium Przywraca Kultową Serię A-ZX, A Oto Jej Pierwsza Zapowiedź

25 luty 2020
adidas Consortium Przywraca Kultową Serię A-ZX, A Oto Jej Pierwsza Zapowiedź

2008 rok to piękny czas dla kolekcjonerów butów z trzema paskami. To właśnie wtedy pod szyldem limitowanej linii adidas Consortium światło dzienne ujrzał specjalny projekt aZX zrzeszający 22 najważniejszych w tym czasie retailerów z całego świata, który w całości owocował 26 unikalnymi wersjami butów z serii ZX. Część z nich mieliście okazję widzieć podczas organizowanej przez nas wspólnie z ekipą stołecznego butiku WS2 wystawy 'WARSAW ZX STORIES'. Wszystko wskazuje na to, że niemiecka marka postanawia wskrzesić ten, nie ukrywajmy kultowy projekt, a w sieci pojawiły się pierwsze na to dowody.

Hirofumi Kojima, dyrektor kreatywny butików atmos na swoim instagramowym koncie pochwalił się nadchodzącym projektem współtworzonym z niemiecką marką adidas na bazie jednego z naszych ulubionych modelu od trzech pasków - ZX8000, które w coraz to nowszych wersjach czy kolorystykach pojawiają się w sprzedaży. Na ten moment całość projektu jest owiana tajemnicą, a na pełen obraz butów musimy chwilę poczekać. Niemniej jednak, po tej zapowiedzi możemy nieco wywnioskować. Projekt na 100% będzie spektakularny, co widać na zajawkowej fotografii. Upper butów skonstruowany będzie z połączenia neonowo-zielonej skóry z tłoczonym, egzotycznym wzorem oraz syntetycznego, brązowego futra. Całość przełamano czarnymi i ciemno-zielonymi dodatkami. Najważniejsze jednak jest to, co widzicie na agletach sznurówek, czyli napisy 'atmos' i 'A-ZX SERIES'. To jest dowód na to, że kultowy projekt w odpowiednio zmienionej formie raz jeszcze namiesza na sneakersowym rynku. Z racji tego, że prywatnie jesteśmy ogromnymi fanami serii, bardzo cieszy nas to, co tutaj widzimy.

Dodatkowo, mamy duże podejrzenia, że premiery związane a powrotem A-ZX Series zobaczymy w warszawskim sklepie WS2, bo przecież on jako jedyny w naszym kraju ma dostęp do limitowanego konta adidas Consortium. Czy tak będzie, czas pokaże.

adidas