Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

adidas Consortium Runner Mid 4D

26 czerwiec 2019
adidas Consortium Runner Mid 4D

Spod szyldu limitowanej linii Consortium niemieckiej marki z trzema paskami widzieliśmy masę świetnych projektów. Jednymi z tych bardziej elektryzujących niewątpliwie są te, których cholewki osadzone są na podeszwie wykonanej w innowacyjnej technologii 4D, o której nieco więcej dowiecie się tutaj.  Jedną z takich sylwetek jest adidas Consortium 4D 'Friends & Family' czy adidas Arsham Future Runner 4D. Jak się pewnie domyślacie to nie koniec, a niemiecka marka prezentuje kolejne, niestety piekielnie drogie nowości.

Tym razem na bardzo charakterystycznej, posiadającej świetne właściwości amortyzacyjne podeszwie w seledynowym kolorze osadzono nieco inną, ale pojawiającej się już w takiej konfiguracji cholewkę. Jasny, wykonany przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit upper sięga aż po kostki, a jego konstrukcja pozbawiona jest standardowego języka, przez co całość przypomina skarpetkę. Na szczycie jasnej, biało-szarej góry z trzema subtelnie zaznaczonymi paskami na boku znajdziecie charakterystyczne, przebite przez kołnierz metki z odpowiednimi logo. Nieco niżej znajdziecie system sznurowania, który przy tego typu cholewce jest niemal niezbędny do poprawienia poziomu dopasowania całości do anatomii naszej stopy. 

Niestety, cena tego wydania zabija. Buty kosztować mają 500$. Premiera przewidziana jest na 29 czerwca. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy tutaj, gdzie będą dostępne.


adidas