Proponowany post

Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Zerknijmy na te buty jeszcze raz...

adidas Dame 5 'All Skate' - Oficjalne Zdjęcia

08 styczeń 2019
adidas Dame 5 'All Skate' - Oficjalne Zdjęcia
Kolejna kolorystyka pojawiła się na horyzoncie.

Niemiecka marka adidas podzieliła się oficjalnymi zdjęciami kolejnej kolorystyki piątego sygnowanego modelu Damiana Lillarda. Mogą one zwiastować, że razem z wersją 'People's Champ', o której pisaliśmy w zeszłym tygodniu, wkrótce trafi ona do sprzedaży.  Nazwa tego wariantu to 'All Skate'. Być może jednym z pozaboiskowych zmiłowań Lillarda jest jazda na deskorolce...trzeba to sprawdzić. 

Projektanci postanowili postawić tutaj na prostotę. Buty mają białą cholewkę, którą w kołnierzu zdobi jaskrawy odcień czerwieni. Ten sam kolor znajdziemy w licznych perforacjach trzech pasków po zewnętrznej stronie. Do tego biały język i sznurowadła i boczny panel stabilizujący. Fajnym akcentem jest napis "All Skate" na pasku biegnącym z tyłu. Aby nieco ożywić całość, buty mają multikolorową podeszwę zewnętrzną. Całość wygląda bardzo przyjemnie i powinna fajnie prezentować się na parkiecie.

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery, ale należy się spodziewać, że adidas Dame 5 'All Skate' pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Buty powinny znaleźć się w ofercie takich sklepów, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza. My już nie możemy się doczekać, by zagrać w nowych Lillardach. 
adidas

adidas Dame 5
kolor: Footwear White/Shock Red-Crystal White
styl: BB9312
cena: $115