Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

adidas Dame 5 - Oficjalne Zdjęcia

21 listopad 2018
adidas Dame 5 - Oficjalne Zdjęcia

Niemiecka marka adidas pokazała serię oficjalnych zdjęć najnowszych butów Damiana Lillarda. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam na naszej stronie kilka wariantów kolorystycznych adidas Dame 5, które już niedługo znajdą się w sprzedaży. Dziś przyjrzymy się jednak wersji, która nawiązuje do barw Portland Trail Blazers. 

Mamy tutaj białą cholewkę, która z tyłu wykonana jest z zamszu, natomiast przód to syntetyczna siateczka. To rozwiązanie sprawia, że buty będą odpowiednio dopasowywały się do stopy, jednocześnie zapewniając stabilizację. W utrzymaniu stopy w miejscu pomagać będzie system sznurowania, który współpracuje z zapiętkiem i panelem umieszczonym w bocznej części cholewki. Podeszwa środkowa, która według tego, co udało nam się ustalić jest wykonana z pianki Bounce, jest ozdobiona ciekawym wzorem. Bardzo obiecująco wygląda podeszwa zewnętrzna, która na całej długości ma bieżnik w klasyczną jodełkę, który gwarantuje bardzo dobrą przyczepność.
Branding na tych butach jest bardzo minimalistyczny. Warto zwrócić uwagę na sprytnie umieszczone trzy paski, nam bardzo podoba się to, że nie biją one po oczach. Poza tym mamy jeszcze logo Lillarda na języku. 

Niestety w dalszym ciągu nie jest znana dokładna data pojawienia się nowych Lillardów w sprzedaży. Wiadomo jednak, że adidas planuje premierę Dame 5 w lutym, może przy okazji All Star Weekend...zobaczymy. Czekamy z niecierpliwością, aż buty pojawią się w ofercie polskich sklepów specjalistycznych, jak KICKS Store i Sklep Koszykarza


adidas Dame 5
styl: F36561
cena: $115