Proponowany post

adidas Deerupt Runner - Data Premiery

14 marzec 2018
adidas Deerupt Runner - Data Premiery

O tym, że adidas planuje wprowadzenie do swojej oferty nowego modelu o nazwie Deerupt Runer wie już część z Was. Wczoraj nawet mieliśmy okazję prezentować Wam jego limitowaną wersję z linii Consortium, o której więcej dowiecie się tutaj.

Jak pewnie się domyślacie, na rynku pojawi się znacznie więcej jego kolorystyk, a jedną z pierwszych będzie utrzymana w barwach francuskiej flagi. Przejdźmy jednak do samej konstrukcji, która w przypadku tej sylwetki robi największą robotę. Upper to dwa niezależne elementy dzielące się na materiałową podstawę, tutaj w kolorze czerwonym i charakterystyczną siateczkę nałożoną na jej powierzchnię. Jedynym elementem wykonanym z fragmentu naturalnego materiału jest czarny zapiętek z tłoczonym logo Trefoil. Całość osadzona jest na niebieskiej podeszwie wewnętrznej z powtórzonym motywem wyżej wspomnianej siateczki, którą kojarzyć możecie z takich klasyków adidasa jak Oregon czy Oregon Ultra Tech.

Teraz najważniejsze, czyli data premiery. Buty na półkach zadebiutują już 22 marca. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy tutaj.

adidas